BELUGA HUNTING BERRY Z CZARNYMI KOLCAMI - PREZENT DLA NIEGO

BELUGA HUNTING BERRY Z CZARNYMI KOLCAMI - PREZENT DLA NIEGO

Cena: 469,00 PLN 381,30 PLN netto
Producent: BELUGA
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Cena: 469,00 PLN 381,30 PLN netto
Opis

* TEGO PRODUKTU NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM
** CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA Z KOLCAMI 2-4 DNI ROBOCZE

BELUGA HUNTING BERRY Z CZARNYMI KOLCAMI - PREZENT DLA NIEGO

Szukasz prezentu na urodziny, imieniny lub podziękowania? Spraw komuś bliskiemu prezent ze spersonalizowaną etykietą alkoholu. Często zastanawiamy się jaki może być dobry alkohol na prezent. My przedstawiamy gotowe rozwiązania.
Wyjątkowy prezent oczaruje każdego obdarowanego. Często wybierasz się na urodziny do kolegi, taty, dziadka albo wujka podstawowe pytanie brzmi: co kupić mężczyźnie na prezent. Butelka z ćwiekami to nietuzinkowy pomysł na fajny upominek. Zapakuj ją w personalizowane pudełko. Napisz swój tekst na skrzynce drewnianej. U nas masz wiele możliwości! :)  


BELUGA HUNTING BERRY RECIPE NOBLE BITTER

Beluga Hunting Berry jest to rosyjska wódka o niepowtarzalnym smaku. Słód i artezyjska woda gwarantuje miękki i harmonijny smak. Beluga Hunting Berry to ziołowo-owocowa mieszanka, która zawiera żurawinę, borówkę, cynamon, anyż oraz kwiat lipy. Dzięki tej mieszance powstaje wyrafinowany, owocowy oraz lekko gorzki smak.

Wódka
Pojemność 0,7 L
Zawartość alkoholu 38%


OPAKOWANIE 

Prezent zapakowany jest w wyjątkowo ekskluzywny Black Box. Jeśli chciałbyś podarować komuś luksus w najlepszym wydaniu uwierz, że masz teraz najlepszą okazję.

Alkohol na Prezent z czarnymi kolcami zapakowany w luksusowe pudełko oplecione elegancką wstążką. 

Możesz zamówić również personalizowane pudełko. Kliknij na naszej stronie w zakładkę dodatki i wybierz pudełko z dedykacją, albo drewnianą skrzynkę z własnym tekstem.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy