Walentynki – czas wyjątkowych prezentów

Już niedługo święto zakochanych, a to oznacza czas poszukiwań upominków dla osób, które darzymy wyjątkowym uczuciem. Przyjęło się, że idealny prezent z tej okazji powinien być elegancki i romantyczny. Dzięki temu nasza druga połówka może poczuć się doceniona i wyjątkowa. Dobrze też, abyśmy mogli cieszyć się takim podarunkiem wspólnie, dlatego butelka wysokiej jakości alkoholu wydaje się doskonałym rozwiązaniem na tę wyjątkową okazję. Nie ma przy tym problemu z określeniem tego, który rodzaj trunku spisze się najlepiej, w końcu najlepiej znamy upodobania najbliższych naszemu sercu osób. Warto przy tym wiedzieć, na co zwrócić uwagę planując kupno, aby nadać temu dniu szczególne znaczenie i nie zapomnieć go przez długi czas. W szczególnej sytuacji znajdują się natomiast pary, które nie będą mogły spędzić tego czasu wspólnie przez panujące obostrzenia. W tym przypadku wysyłka paczki będzie stanowić odpowiednik wręczenia upominku samodzielnie, musimy więc postarać się o jego odpowiednie opakowanie.

Walentynki spędzane wspólnie

Jeżeli planujemy wspólne obchodzenie walentynek, zapewne chcemy, aby ten dzień był wyjątkowy. W obecnie panującej sytuacji nie możemy jednak skorzystać z ofert restauracji, warto więc zamówić ulubione dania na wynos, a później samodzielnie skomponować je, aby pięknie prezentowały się na talerzu. Jeżeli nie mamy ochoty martwić się o zamawianie i odgrzewanie posiłków, warto poświęcić czas na przygotowanie pysznej kolacji we dwójkę – nie od dziś wiadomo, że gotowanie zbliża ludzi. Zadbanie o odpowiednią atmosferę podczas posiłku jest równie ważne, a dopełnieniem całości może być wspaniały podarunek, w którym znajdzie się butelka ulubionego wina partnerki lub zestaw whisky cenionej przez partnera. Jeżeli do tego zamówimy etykietę z romantyczną sentencją i dołączymy do całości bilecik wypisany odręcznie, całość na pewno zapadnie w pamięć obdarowanej osobie. Nie zapominajmy jednak, że najważniejsza w tym dniu będzie uwaga, jaką poświęcimy sobie nawzajem i nic nie zastąpi godzin spędzonych tylko we dwoje.

Święto zakochanych z dala od siebie

Ograniczenia przemieszczania się i troska o zdrowie bliskich nam osób sprawiają, że wiele par tegoroczne walentynki spędzi z dala od siebie. Nie musi to jednak oznaczać, że nie mogą świętować ich na inne sposoby. Ostatnie miesiące nauczyły nas, że korzystanie z wideorozmów może być namiastką obecności, a jeśli dodamy do tego oryginalne prezenty wysłane nieco wcześniej, ten dzień będzie pełen radości. Wystarczy wybrać butelkę dobrego wina lub koniaku i piękne opakowanie, na przykład w formie Flower Boxu. W połączeniu z wybraną specjalnie na tę okazję etykietą całość będzie wyglądać oszałamiająco. Dzięki temu po otwarciu partner lub partnerka poczuje się naprawdę wyjątkowo. Takie wspólne rozpakowanie upominków przed kamerą może być równie ekscytujące co to, przeprowadzone na żywo. Nie warto więc zrażać się niedogodnościami w postaci odległości i zaplanować wspólny czas w nieco odmienny sposób, a tak spędzone walentynki będziemy pamiętać przez wiele lat.