MIŁOSNY JOHNNIE WALKER BLACK LABEL

MIŁOSNY JOHNNIE WALKER BLACK LABEL

Cena: 219,00 PLN 178,05 PLN netto
Producent: Diageo
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
AlluraMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 219,00 PLN 178,05 PLN netto
Opis

MIŁOSNY JOHNNIE WALKER BLACK LABEL

Chcesz pokazać mężowi, partnerowi, chłopakowi lub narzeczonemu jak bardzo Go kochasz? Podaruj Mu wyjątkowy prezent z okazji WALENTYNEK. Zaskocz Go wyjątkową personalizowaną niespodzianką i przypraw partnera o łzy w oczach. JOHNNIE WALKER BLACK LABEL

Johnnie Walker Black Label jest to szkocka whisky. Do produkcji używana jest kompozycja ponad 40 pojedynczych gatunków whisky. Każda ze składowych Black Label dojrzewa w innych starannie wyselekcjonowanych dębowych beczkach po sherry lub Bourbonie przez minimum 12 lat. Barwa trunku jest ciemno bursztynowa i ma ostry aromat, który przypomina morskie powietrze, przesiąknięte wonią wędzonego łososia, z delikatną nutą kwiatowo-pieprzową. Smak słodkawy z wyczuwalnym torfowo-dymnym posmakiem.

Whisky
Pojemność 0,7L
Zawartość alkoholu 40%


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w nasze Czarne Pudełko Glamour Collection na specjalne okazje, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.
Wszystkie dostępne opaski, widoczne są na zdjęciach w galerii. Wybierz jedną z nich, dodając jej treść w uwagach do zamówienia.
Jeśli tego nie zrobisz, nie martw się, wybierzemy odpowiednią, stosownie do etykiety, którą stworzyłeś. 
Efekt WOW gwarantowany :)

* Za dopłatą 15zł wymień standardowe czarne pudełko na Black Exclusive Box z naszej najnowszej kolekcji. 

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Klienci którzy kupili ten produkt, kupili również