ŚWIĄTECZNY ZESTAW KAWA Z MŁYNKIEM - PREZENTY DLA FIRM

ŚWIĄTECZNY ZESTAW KAWA Z MŁYNKIEM - PREZENTY DLA FIRM

Cena: 119,00 PLN 96,75 PLN netto
Producent: Projekt Autorski
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Cena: 119,00 PLN 96,75 PLN netto
Stwórz zestaw dodając wybrane produkty
Opis

ŚWIĄTECZNY ZESTAW KAWA Z MŁYNKIEM - PREZENTY DLA FIRM

Święta Bożego Narodzenia to czas pełen miłości, radości i wdzięczności. W tym okresie wiele firm poszukuje prezentów dla swoich pracowników, kontrahentów czy klientów. Prezenty świąteczne to nie tylko świetny sposób na docenienie, ale również świętowanie kolejnego roku współpracy. W tym okresie warto postawić na upominki, które jeszcze na długo zostaną w pamięci osoby obdarowanej. Takimi są właśnie prezenty personalizowane. Zestaw kawy z młynkiem to prezent, który swoim eleganckim wyglądem zachwyci dosłownie każdego. Przepyszna, aromatyczna kawa pobudzi niejedne zmysły, a personalizowana etykieta doda paczce osobistego charakteru. Imię, życzenia, logo firmy - na etykiecie możesz umieścić, co tylko zechcesz! Zestaw z kawą uzupełnia ręczny młynek, który na pewno przyda się w każdej kuchni. 

Co zawiera świąteczny zestaw dla pracownika?

  • Kawa ziarnista 200g, 100% Arabica, wypalana w rodzinnej Palarni Kawy Kopernik w Toruniu. Mieszanka: Gwatemala Huehuetenango & Brazil Mogiana. 
  • Ręczny młynek do kawy ze stali nierdzewnej. 
  • Kremowy box z opaską ze świątecznymi elementami, na której można umieścić logo firmy.

W celu ustalenia personalizacji na etykiecie i opasce prosimy o kontakt mailowy: firmynaprezent@gmail.com. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt zgodny z jego uwagami. Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy