ZESTAW KAWA ZE SŁODYCZAMI - PREZENTY DLA FIRM

ZESTAW KAWA ZE SŁODYCZAMI - PREZENTY DLA FIRM

Cena: 79,00 PLN 64,23 PLN netto
Producent: Projekt Autorski
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Cena: 79,00 PLN 64,23 PLN netto
Stwórz zestaw dodając wybrane produkty
Opis

ZESTAW KAWA ZE SŁODYCZAMI - PREZENTY DLA FIRM

Prezenty dla pracowników, kontrahentów i klientów w kontekście biznesowym, kreują pozytywny wizerunek firmy, dbają o relacje, a także motywują do dalszej pracy. Warto postawić na prezent oryginalny, ale i praktyczny. Jeżeli osoba, którą chcesz obdarować jest prawdziwym smakoszem, taki zestaw będzie idealny. Zestaw kawy ze słodyczami to pyszny upominek, który ucieszy dosłownie każdego. Dodatkowo, personalizowana etykieta na paczce kawy, doda prezentowi osobistego charakteru i sprawi, że upominek będzie jedyny w swoim rodzaju. Personalizowane prezenty to zawsze strzał w dziesiątkę i świadectwo tego, że pracodawca włożył dodatkowy wysiłek w to, aby prezent stał się unikalny i wyjątkowy. Zestaw prezentowy zawierający kawę i praliny to prezent, który pasuje do każdej okazji, na przykład na awans pracownika, jubileusz firmy czy inne ważne wydarzenie.

Co zawiera zestaw dla pracownika? 

  • Kawa ziarnista lub mielona 200g, 100% Arabica, wypalana w rodzinnej Palarni Kawy Kopernik w Toruniu. Mieszanka: Gwatemala Huehuetenango & Brazil Mogiana. 

  • Praliny (wiśnia w czekoladzie, straciatella z orzechem).

  • Kremowy box z opaską, na której można umieścić logo firmy.

W celu ustalenia personalizacji na etykiecie i opasce prosimy o kontakt mailowy: firmynaprezent@gmail.com. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt zgodny z jego uwagami. Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy