ZESTAW SANIE MIKOŁAJA JIM BEAM WHITE ZE SZKLANKAMI ZE ZŁOTYM RANTEM + DUŻA JASNA SKRZYNKA Z NADRUKIEM - PREZENT NA ŚWIĘTA

ZESTAW SANIE MIKOŁAJA JIM BEAM WHITE ZE SZKLANKAMI ZE ZŁOTYM RANTEM + DUŻA JASNA SKRZYNKA Z NADRUKIEM - PREZENT NA ŚWIĘTA

Cena: 509,00 PLN netto
Producent: Beam Suntory
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
ANDADABebasNeue Bold
Pojemność:

Ilość:
Cena: 509,00 PLN netto
Opis

ZESTAW SANIE MIKOŁAJA JIM BEAM WHITE ZE SZKLANKAMI ZE ZŁOTYM RANTEM + DUŻA JASNA SKRZYNKA - PREZENT NA ŚWIĘTA

Skrzynki drewniane na prezent - to zawsze ciekawy pomysł na prezent na Boże Narodzenie i nie tylko. Jeśli wybierasz się na jakąś wyjątkową okazję i poszukujesz luksusowego prezentu u nas go znajdziesz. Zestaw prezentowy zapakowany w ekskluzywną drewnianą skrzynkę zawsze będzie trafiony. W naszej ofercie znajdziesz różne skrzynki drewniane. Taka skrzynka z upominkami to również trafiony w dziesiątkę zestaw prezentowy na święta dla firm.


JIM BEAM WHITE KENTUCKY WHISKEY 

Jim Beam White Kentucky Whiskey jest to jedna z amerykańskich whisky. Jim Beam Smak swój zawdzięcza nucie wanilii i karmelu. 

Whisky
Pojemność 0,7L/1L
Zawartość alkoholu 40%
Barwa rdzawo-pomarańczowa


SKRZYNKA DREWNIANA

Pudełko na alkohol oraz na szklanki - wykonane z drewna. Doskonałe opakowanie na prezent dla rodziców, dziadków, rodziny.

Wymiary skrzynki:
szerokość: 32,0 cm;
długość: 32,0 cm;
wysokość: 11,0 cmCo zawiera zestaw prezentowy z Jim Beam White:

Jim Beam White - 
wyjątkowa butelka o  pojemności 0,7/1 l jest to popularna amerykańska whisky, o bursztynowej barwie, o nucie wanilii i karmelu To naprawdę dobra whisky na prezent.

6x szklanka ze złotym rantem - wyjątkowo dobrej jakości upominek, z którego korzystając osoba obdarowana pomyśli o Tobie. Każdy z nas lubi napić się w pięknym szkle, ekskluzywny zestaw alkoholu w połączeniu ze szklankami nada temu upominkowi jeszczcze więcej klasy. 

Skrzynka drewniana - to zawsze ciekawy pomysł na prezent. Jeśli wybierasz się na jakąś wyjątkową okazję i poszukujesz luksusowego prezentu u nas go znajdziesz. Zestaw prezentowy zapakowany w ekskluzywną drewnianą skrzynkę zawsze będzie trafiony. W naszej ofercie znajdziesz różne skrzynki drewniane z logo. Taka skrzynka z upominkami to również trafiony w dziesiątkę zestaw prezentowy na święta dla firm.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy