ZESTAW Z KAWIARKĄ I KAWĄ - PREZENTY DLA FIRM

ZESTAW Z KAWIARKĄ I KAWĄ - PREZENTY DLA FIRM

Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Producent: Projekt Autorski
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Ilość:
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Stwórz zestaw dodając wybrane produkty
Opis

ZESTAW Z KAWIARKĄ I KAWĄ - PREZENTY DLA FIRM

Chcesz w oryginalny i wyjątkowy sposób podziękować swoim pracownikom za wiele lat współpracy, za zaangażowanie i lojalność? A może chcesz podarować niezwykły upominek kontrahentom lub klientom? Zestaw kawy z kawiarką to świetne rozwiązanie. To rewelacyjny pomysł na prezent na jubileusz firmy, na awans pracownika czy odejście pracownika na emeryturę. W takim zestawie możesz spersonalizować etykietę, dodając życzenia, podziękowania czy gratulacje. Personalizowane prezenty są upominkami jedynymi w swoim rodzaju, które pozostają w pamięci jeszcze na długie lata. Etykieta z dedykacją to dowód na to, że pracodawca włożył dodatkowy wysiłek w to, aby prezent stał się unikalny i wyjątkowy. Zestaw kawy z kawiarką to prezent nie tylko dla koneserów. Przepyszna, aromatyczna kawa pobudzi niejedne zmysły, a kawiarka Bialetti zahwyci miłośników kawy. To elegancko zapakowany upominek dla pracownika, który zachwyci swoją oryginalnością! 

Co zawiera zestaw dla pracownika? 

  • Kawa ziarnista lub mielona 200g, 100% Arabica, wypalana w rodzinnej Palarni Kawy Kopernik w Toruniu. Mieszanka: Gwatemala Huehuetenango & Brazil Mogiana. 
  • Kawiarka Bialetti Moka Express model 3TZ. 
  • Czarny box z opaską ze świątecznymi elementami, na której można umieścić logo firmy.

W celu ustalenia personalizacji na etykiecie i opasce prosimy o kontakt mailowy: firmynaprezent@gmail.com. Dla każdego klienta przygotowujemy indywidualny projekt zgodny z jego uwagami. Przy większych zamówieniach ceny ustalamy indywidualnie.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy