Niepowtarzalne prezenty dla pracowników i pracodawców

Firmy zawdzięczają swoje sukcesy zarówno zaangażowanym pracodawcom, jak i wykwalifikowanym pracownikom. Aby utrzymywała się wysoka satysfakcja i zaangażowanie wśród personelu, otrzymują oni, poza wynagrodzeniem, atrakcyjne pakiety socjalne. Te sposoby motywacji zatrudnionych oraz zachowywanie przyjacielskiej atmosfery wpływają pozytywnie na relacje panujące w zespole. Kiedy przychodzi moment awansu, przejścia na emeryturę czy wyjątkowego wydarzenia w życiu rodzinnym, oczywistym staje się, aby wybrać i wręczyć odpowiedni prezent dla pracownika, a także dla szefa. Dzięki integracji i zaufaniu, które powstają w takiej atmosferze, można z łatwością zaplanować zorganizowanie niespodzianki i złożyć spersonalizowane upominki, które ucieszą każdego. Elegancko zapakowane z różnorodną zawartością i zaprojektowanymi osobiście etykietami paczki i kosze prezentowe sprawiają wiele radości i wywołują uśmiech na twarzy jeszcze zanim się je otworzy.

Jaki upominek najbardziej ucieszy szefa?

Pracodawca, który dba o swoje relacje z pracownikami, może być pewny, że w dniu, który chciałby świętować, postarają się oni, aby dać mu niezapomniany prezent zawierający jego ulubione alkohole czy herbaty. Zastanawiając się, jaki prezent dla szefa będzie najlepszy, wkładają oni dużo pracy w zebranie informacji o tym, co go ucieszy. Wykwintny alkohol ze spersonalizowaną etykietą, do tego ulubiona kawa, herbata czy elegancko zapakowane słodycze lub bakalie wraz z kartką z życzeniami podpisaną przez cały personel. Każdy szef będzie cenił sobie wspomnienie takiej niespodzianki. Życzenia pomogą mu pamiętać o swoich pracownikach, którzy włożyli tyle pracy w zorganizowanie idealnego prezentu. Dobranie kartki okolicznościowej pod osobiste zainteresowania szefa – ręcznie wykonana lub z zabawnym nadrukiem – będzie przywodziło na myśl wszystkie osoby, które wzięły udział w zaplanowaniu wydarzenia. Butelka whisky, koniaku, wina czy szampana, nawet po wypiciu zawartości będzie się elegancko prezentować i przywodzić na myśl wspomnienia przyjacielskiej atmosfery panującej w firmie.

A jakie prezenty wybrać dla pracowników?

Na dbanie o zaangażowanie i dobrą atmosferę wśród pracowników, poza przyjazną atmosferą, wynagrodzeniem i systemem premiowym, składa się również dawanie im upominków. Aby zdecydować, jaki prezent dla pracownika będzie odpowiedni, warto go dostosować do okazji, na którą ma być wręczony. W okresie świątecznym doskonałym wyborem jest przygotowanie koszy lub paczek prezentowych, które w eleganckim opakowaniu zawierać będą butelkę wykwintnego alkoholu, kartę podarunkową do księgarni lub zestaw aromatycznych, ładnie zapakowanych kaw czy herbat. Dzięki takim prezentom pracownicy czują się bliżej związani z firmą, a praca jest dla nich przyjemniejsza. Przygotowywanie dodatkowych upominków w sytuacji awansu, urodzin czy na przykład narodzin dziecka pomaga we wzmacnianiu osobistych więzi z poszczególnymi osobami. W takich momentach idealnie sprawdzają się alkohole ze specjalnie zaprojektowanymi etykietami w wymyślnych opakowaniach, które nadają upominkom dodatkowej wartości.