BOURBON & WHISKY NA PREZENT

Whisky to najczęstsza odpowiedź na pytanie, jaki alkohol kupić na urodziny, wyjątkową okazję czy ślub. Butelka whisky będzie prezentem doskonałym niezależnie od wieku, płci czy okazji. Alkohol na prezent posiada w swojej ofercie różnego rodzaju whisky, które na pewno zachwycą każdego. Dobre whisky na prezent to zatem idealny sposób na zaznaczenie wyjątkowości okazji, uhonorowanie jubilata lub miłe spędzenie czasu przez prawdziwych pasjonatów. Bez wątpienia każdy obdarowany doceni wysoką jakość otrzymanego trunku, nie odczuwając przy tym dyskomfortu wywołanego zbyt wysoką ceną prezentu. 

Personalizowane whisky - idealny prezent dla każdego! 

Whisky na prezent z personalizacją to świetny pomysł i wyjątkowy upominek, który zachwyci dosłownie każdego. Gwarantujemy, że personalizowana butelka alkoholu sprawi radość osobie obdarowanej i na długo pozostanie w jej pamięci. Etykieta z imieniem, wierszykiem, życzeniami czy specjalną dedykacją będzie prezentem oryginalnym, podarowanym prosto z serca. 

Whisky w zestawie - świetny pomysł na prezent

Nie musisz ograniczać się wyłącznie do samej butelki whisky, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz wyjątkowe zestawy z whisky. Oczywiście to butelka będzie grała pierwsze skrzypce, ale oryginalności dodadzą jej na pewno eleganckie dodatki, na przykład szklanki. Dla prawdziwych smakoszy możesz dodać wyśmienite praliny, toruńskie pierniki lub słodkie makaroniki. 

Duża butelka whisky na prezent - oryginalny prezent dla prawdziwych koneserów

Duża butelka whisky na pewno zaskoczy osobę obdarowaną. Jack Daniel’s na huśtawce o pojemności 3l lub Chivas 4,5l to zdecydowanie prezent idealny dla osób, które naprawdę gustują w takich trunkach. Jeśli więc planujesz zaskoczyć obdarowaną osobę, warto przygotować coś wyjątkowego – świetnym pomysłem może okazać się właśnie duża butelka whisky. Efekt wow i uśmiech na twarzy gwarantowane!

Personalizowane whisky z alkohol na prezent to upominek niezwykły i oryginalny. Takim prezentem na pewno zaskoczysz osobę obdarowaną i sprawisz, że będzie to prezent jedyny w swoim rodzaju. 

od 179,00 PLN