Cena (0,00 - 2 000,00)

WINO RÓŻOWE NA PREZENT 

Wino różowe to idealny pomysł na prezent dla kobiety. Urodziny, imieniny, wieczór panieński, a może po prostu babski wieczór i chęć uczczenia chwil spędzanych razem? Nie musisz już dłużej szukać prezentu dla przyjaciółki, mamy czy siostry - wszystko znajdziesz w naszym sklepie!

Wino różowe - jakie wybrać? 

W naszym sklepie znajdziesz przepyszne różowe, półsłodkie włoskie wino Allure Merlot Rose. Swój zapach zawdzięcza czerwonym jagodom. Wino jest  o smaku świeżych, letnich owoców. Piękna, kryształowa butelka nadaje temu trunkowi wyjątkowej oprawy i eleganckiego wyglądu. 

Personalizowane wino różowe - wyjątkowy prezent dla kobiety

Różowe wino z dedykacją to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Kolorowe, personalizowane etykiety na każdą okazję, z życzeniami, zabawnym wierszykiem czy prośbą - to upominek, który nigdy się nie zestarzeje! Taka etykieta zostaje stworzona z myślą o konkretnej osobie, co nadaje jej niezwykłego i osobistego charakteru. Taki prezent zdecydowanie oczaruje obdarowaną osobę i wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy!

Zestaw z różowym winem - elegancki pomysł na prezent

Jeżeli chcesz, aby Twój prezent był jeszcze bardziej wyjątkowy, stwórz zestaw, który zaskoczy obdarowaną osobę. Do różowego, półsłodkiego wina proponujemy dobrać eleganckie, kryształowe kieliszki albo słodkie makaroniki, które umilą każdą chwilę. Personalizowane wino w zestawie to naprawdę doskonały pomysł na każdą okazję. 

Każdy z nas lubi posiedzieć przy kieliszku wina, zrelaksować się czy też spędzić czas w gronie znajomych. Butelka tego trunku jest niezastąpiona podczas każdej możliwej okazji - urodzin, imienin, wieczoru panieńskiego czy innych wyjątkowych sytuacji. Wino z życzeniami na etykiecie to prezent, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Życzenia, imię, dedykacja - takie elementy na etykiecie sprawią, że każdy poczuje się wyjątkowo.