Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

FLOWER BOX NA DZIEŃ MAMY

Dzień Mamy to święto wyjątkowe, dlatego i prezent powinien być jedyny w swoim rodzaju. W tym szczególnym dniu warto obdarować ją niezwykłym upominkiem. Jeżeli szukasz eleganckiego prezentu, który pozostanie w pamięci Twojej mamy jeszcze na długie lata, sprawdź nasze piękne flower boxy z personalizowaną butelką alkoholu. 

Personalizowane prezenty w ostatnim czasie królują podczas ważnych uroczystości. Nic dziwnego, taki upominek podarowany prosto od serca, z własnymi życzeniami i dedykacją nigdy się nie zestarzeje. Etykieta z życzeniami umieszczona na butelce, a do tego box pełen kwiatów - taki prezent jest bardzo elegancki! Prezent na Dzień Mamy będzie oryginalnym wyrażeniem wdzięczności i pokazaniem jak bardzo ją kochasz. Zamiast kwiatów prezent na Dzień Matki w postaci flower boxa z butelką alkoholu, będzie czymś niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. 

Gustowne kwiaty o pastelowej barwie, oprawione w eleganckie pudełko w kolorze kremowym lub różowym, a do tego butelka z dedykacją, stanowią idealny sposób na przekazanie życzeń z okazji Dnia Mamy. Samo pudełko wypełnione kwiatami może być piękną dekoracją wnętrza, a przede wszystkim wspaniałą pamiątką. 

Gwarantujemy, że taki personalizowany prezent ucieszy i zachwyci Twoją mamę i przyprawi ją o łzy w oczach. Flower box z butelką alkoholu sprawi, że będziesz zapamiętany na wiele miesięcy, a nawet lat!