Nazwa alkoholu
Cena

SZAMPAN NA PREZENT

Szampan to wyjątkowy alkohol na naprawdę niezwykłe okazje. Będzie to idealny prezent na 30 urodziny, ale też świetny pomysł na prezent ślubny. Butelkę szampana możesz podarować również w podziękowaniu: rodzicom lub lekarzowi. Jednak każda okazja jest odpowiednia, aby podarować butelkę dobrego szampana. 

Jaki szampan na prezent wybrać? 

Nasz sklep oferuje duży wybór eleganckich i smacznych szampanów. Możesz wybierać między kultowym szampanem Moet, niezwykłym Dom Perignon, francuskim Perrier Jouet czy hiszpańskim Freixenet Ice. Wybór jest naprawde ogromny i gwarantujemy, że dla każdego coś się znajdzie. 

Personalizowany szampan - wyjątkowy prezent 

Szampan z dedykacją to pomysł na prezent, który oczaruje obdarowaną osobę i gwarantujemy, że na długo pozostanie w jej pamięci. Etykieta z imieniem, dedykacją czy wierszykiem to prezent podarowany prosto z serca. Dedykowany prezent jest jedyny w swoim rodzaju, oryginalny i niezwykły. Takie prezenty tworzą piękne historie i wywołują szczery uśmiech na twarzach bliskich osób. Sperosnalizuj piękny prezent na ślub, rocznicę ślubu albo dla drugiej połówki, tak aby podkreślić, że tworzycie zgrany team! Szampan z etykietą z życzeniami na urodziny będzie eleganckim i świetnym prezentem. Nie musisz już kupować kartki z życzeniami, bo znajdziesz je na dedykowanej etykiecie!

Mini szampan na prezent 

Mini szampan na prezent to idealny pomysł na upominek z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Personalizowana etykieta z iminiem każdego gościa, a do tego data uroczystości i krótki tekst, który będzie przypominał Wam te wspaniałe chwile spędzone razem. Mini szampan sprawdzi się również na przyjęciach urodzinowych.

Szampan na prezent - klasa sama w sobie 

Szampan jako pomysł na prezent nie zestarzeje się nigdy! Jest symbolem sukcesu, klasy i elegancji. Warto postawić na taki prezent obdarowując bliską osobę - gwarantujemy, że na długo pozostanie w pamięci i będzie upominkiem jedynym w swoim rodzaju.