Cena (0,00 - 2 000,00)

SZAMPAN NA PREZENT

Szampan to wyjątkowy alkohol na naprawdę niezwykłe okazje. Będzie to idealny prezent na 30 urodziny, ale też świetny pomysł na prezent ślubny. Butelkę szampana możesz podarować również w podziękowaniu: rodzicom lub lekarzowi. Jednak każda okazja jest odpowiednia, aby podarować butelkę dobrego szampana. 

Jaki szampan na prezent wybrać? 

Nasz sklep oferuje duży wybór eleganckich i smacznych szampanów. Możesz wybierać między kultowym szampanem Moet, niezwykłym Dom Perignon, francuskim Perrier Jouet czy hiszpańskim Freixenet Ice. Wybór jest naprawde ogromny i gwarantujemy, że dla każdego coś się znajdzie. 

Personalizowany szampan - wyjątkowy prezent 

Szampan z dedykacją to pomysł na prezent, który oczaruje obdarowaną osobę i gwarantujemy, że na długo pozostanie w jej pamięci. Etykieta z imieniem, dedykacją czy wierszykiem to prezent podarowany prosto z serca. Dedykowany prezent jest jedyny w swoim rodzaju, oryginalny i niezwykły. Takie prezenty tworzą piękne historie i wywołują szczery uśmiech na twarzach bliskich osób. Sperosnalizuj piękny prezent na ślub, rocznicę ślubu albo dla drugiej połówki, tak aby podkreślić, że tworzycie zgrany team! Szampan z etykietą z życzeniami na urodziny będzie eleganckim i świetnym prezentem. Nie musisz już kupować kartki z życzeniami, bo znajdziesz je na dedykowanej etykiecie!

Mini szampan na prezent 

Mini szampan na prezent to idealny pomysł na upominek z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Personalizowana etykieta z iminiem każdego gościa, a do tego data uroczystości i krótki tekst, który będzie przypominał Wam te wspaniałe chwile spędzone razem. Mini szampan sprawdzi się również na przyjęciach urodzinowych.

Szampan na prezent - klasa sama w sobie 

Szampan jako pomysł na prezent nie zestarzeje się nigdy! Jest symbolem sukcesu, klasy i elegancji. Warto postawić na taki prezent obdarowując bliską osobę - gwarantujemy, że na długo pozostanie w pamięci i będzie upominkiem jedynym w swoim rodzaju.