Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

FLOWER BOX NA URODZINY

Szukasz wyjątkowego prezentu na urodziny? Nie wiesz, jaki prezent kupić z okazji urodzin bliskiej osoby? Bukiet kwiatów czy czekoladki to prezenty bardzo pospolite, które szybko tracą swoją żywotność. Warto zatem poszukać czegoś nietypowego i niezwykłego. Zamiast kwiatów na urodziny proponujemy piękne kwiatowe boxy z butelką alkoholu, które swoim wyglądem oczarują każdego. 

Kolorowe kwiaty w pudełku w połączeniu z elegancką butelką smacznego alkoholu sprawią, że taki upominek będzie prezentował się wyjątkowo i zjawiskowo. Personalizowane prezenty podarowane prosto od serca to upominki, które pozostają w pamięci osób obdarowanych jeszcze na długie lata. Etykieta z życzeniami umieszczona na butelce, a do tego box pełen kwiatów - taki prezent nigdy się nie zestarzeje! Urodzinowy upominek będzie pięknym i oryginalnym sposobem na prezent dla jubilata. Zamiast kwiatów prezent na 18 w postaci flower boxa z butelką alkoholu, będzie czymś niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. 

Gustowne kwiaty o pastelowej barwie, oprawione w eleganckie pudełko w kolorze kremowym lub różowym, a do tego butelka z dedykacją, stanowią idealny sposób na przekazanie życzeń z okazji urodzin. Samo pudełko wypełnione kwiatami może być piękną dekoracją wnętrza, a przede wszystkim wspaniałą pamiątką. 

Gwarantujemy, że taki personalizowany prezent ucieszy i zachwyci osobę obdarowaną,  niezależnie czy to prezent na 18 urodziny, czy prezent na 40 urodziny. Flower box z butelką alkoholu sprawi, że będziesz zapamiętany na wiele miesięcy, a nawet lat!