Cena (0,00 - 2 000,00)

ALKOHOL NA PREZENT - MINI ALKOHOLE

Prezent podarowany na urodziny, dzień matki, walentynki czy ślub powinien być naprawdę wyjątkowy. Jeżeli szukasz czegoś skromnego, a zarazem ekskluzywnego, postaw na mini alkohole. To idealny pomysł na prezent lub dodatek do prezentu głównego.

Alkohol o małej pojemności to również świetny pomysł na drobiazg podarowany z okazji wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego. Personalizacja w postaci imienia, życzeń i daty, dopełni całość upominku i sprawi, że zostanie on na długo zapamiętany - mini butelka alkoholu będzie przypominać o tym ważnym wydarzeniu. W naszym sklepie znajdziesz miniaturowe alkohole takie jak wino musujące Mionetto i Freixenet oraz wódkę Toruńską Piernikową. Miniaturki alkoholi mogą być również upominkiem dla gości weselnych.

Zestaw z mini alkoholem to oryginalny i ponadczasowy prezent. Dodaj słodycze, kieliszki lub kawę i zachwyć bliską osobę. Efekt wow i uśmiech na twarzy gwarantowane! Mini butelkę alkoholu możesz również ozdobić srebrnymi, złotymi lub czarnymi kolcami. Taki prezent wywoła zachwyt u osoby obdarowanej i na długo pozostanie oryginalną pamiątką.