Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

FLOWER BOX NA WALENTYNKI

Miłość trzeba pielęgnować zawsze, ale Walentynki są idealną okazją, aby podarować ukochanej osobie oryginalny prezent. Prezent na Walentynki powinien być pełen miłości, pięknych słów i wyjątkowych dodatków. Alkohol z etykietą z życzeniami, a do tego flower box z czerwonymi kwiatami sprawdzi się jako prezent na walentynki dla niej, ale również jako prezent na walentynki dla niego. 

Personalizowane prezenty w ostatnim czasie królują podczas wielu ważnych wydarzeń czy świąt. Nic dziwnego, taki upominek podarowany prosto od serca, z własnymi życzeniami i dedykacją nigdy się nie zestarzeje. Prezent na Walentynki w postaci pudełka pełnego kwiatów z butelką alkoholu z życzeniami, będzie czymś niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. 

Gustowne kwiaty o czerwonej lub kremowej barwie, oprawione w eleganckie pudełko w kolorze kremowym lub różowym, a do tego butelka z dedykacją, stanowią idealny sposób na wyrażenie miłości swojej ukochanej czy ukochanemu. Taki prezent na walentynki dla męża będzie czymś nieoczywistym, ale na pewno zachwyci i oczaruje Twojego męża. Box pełen czerwonych róż, a do tego butelka najlepszego szampana z personalizowaną etykietą i prezent na walentynki dla dziewczyny gotowy! Samo pudełko wypełnione kwiatami może być piękną dekoracją wnętrza, a przede wszystkim wspaniałą pamiątką. 

Oryginalne prezenty na Walentynki to nasza specjalność. Gwarantujemy, że taki upominek na Walentynki ucieszy, zachwyci, a nawet wywoła łzy wzruszenia. Flower box z butelką alkoholu sprawi, że będziesz zapamiętany na wiele miesięcy, a nawet lat!