Nazwa alkoholu
Cena

FLOWER BOX NA WALENTYNKI

Miłość trzeba pielęgnować zawsze, ale Walentynki są idealną okazją, aby podarować ukochanej osobie oryginalny prezent. Prezent na Walentynki powinien być pełen miłości, pięknych słów i wyjątkowych dodatków. Alkohol z etykietą z życzeniami, a do tego flower box z czerwonymi kwiatami sprawdzi się jako prezent na walentynki dla niej, ale również jako prezent na walentynki dla niego. 

Personalizowane prezenty w ostatnim czasie królują podczas wielu ważnych wydarzeń czy świąt. Nic dziwnego, taki upominek podarowany prosto od serca, z własnymi życzeniami i dedykacją nigdy się nie zestarzeje. Prezent na Walentynki w postaci pudełka pełnego kwiatów z butelką alkoholu z życzeniami, będzie czymś niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. 

Gustowne kwiaty o czerwonej lub kremowej barwie, oprawione w eleganckie pudełko w kolorze kremowym lub różowym, a do tego butelka z dedykacją, stanowią idealny sposób na wyrażenie miłości swojej ukochanej czy ukochanemu. Taki prezent na walentynki dla męża będzie czymś nieoczywistym, ale na pewno zachwyci i oczaruje Twojego męża. Box pełen czerwonych róż, a do tego butelka najlepszego szampana z personalizowaną etykietą i prezent na walentynki dla dziewczyny gotowy! Samo pudełko wypełnione kwiatami może być piękną dekoracją wnętrza, a przede wszystkim wspaniałą pamiątką. 

Oryginalne prezenty na Walentynki to nasza specjalność. Gwarantujemy, że taki upominek na Walentynki ucieszy, zachwyci, a nawet wywoła łzy wzruszenia. Flower box z butelką alkoholu sprawi, że będziesz zapamiętany na wiele miesięcy, a nawet lat!