Cena

ZESTAWY ZE SZKŁEM

Posiadając własną firmę, przy ważnych okazjach czy świętach, warto zastanowić się nad upominkami z brandingiem. Personalizowany prezent to zawsze ciekawe rozwiązanie, które będzie oryginalną wizytówką firmy. Zestawy prezentowe, które można znaleźć na naszej stronie, cieszą się ogromną popularnością. Nic dziwnego, elegancki zestaw prezentowy to świetny pomysł na obdarowanie swoich kontrahentów, klientów czy pracowników. Zestaw prezentowy ze szkłem będzie wyróżniał się spośród innych upominków, a swoją wyjątkowością zaskoczy osobę obdarowaną.

Prezent na jubileusz firmy

Jubileusze firm, nagradzanie pracowników za świetne wyniki, świętowanie ważnych wydarzeń czy awansu - takie okazje zasługują na wyjątkowe i oryginalne prezenty. Taki jest właśnie personalizowany prezent, który oczaruje każdego obdarowanego. To przemyślany upominek, do którego pracownik będzie wracał jeszcze przez długi czas. Butelka z dedykacją już na zawsze pozostanie w pamięci i będzie świetnym uczczeniem ważnego wydarzenia. 

Prezent dla pracownika na Boże Narodzenie - co wybrać? 

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy poszukujemy prezentów dla swoich pracowników. Warto postawić na upominek, który będzie niezwykły, praktyczny, ale i smaczny. Alkohol na prezent to świetne rozwiązanie, a personalizowana, świąteczna etykieta będzie dowodem na to, że pracodawca włożył dodatkowy wysiłek w to, aby prezent stał się unikalny i wyjątkowy. 

Zestaw whisky ze szklankami - elegancki prezent 

Zestaw whisky ze szklankami, w którym oczywiście butelka będzie grała pierwsze skrzypce, ale oryginalności dodadzą jej na pewno eleganckie dodatki, jakimi są na przykład szklanki ze złotym rantem. Zestaw ze szklankami to prezent ponadczasowy! 

Zestaw z kieliszkami - luksusowy prezent 

Jeżeli chcesz postawić na szampana, wino czy prosecco - możesz dobrać kryształowe kieliszki, które w połączeniu z butelką dobrego alkoholu, stworzą wyjątkowy zestaw. Zestaw z kieliszkami i personalizowaną butelką to elegancki i nietuzinkowy prezent, który zachwyci osobę obdarowaną. 

Każdy z nas lubi napić się w pięknym szkle, dlatego ekskluzywny zestaw alkoholu w połączeniu ze szkłem nada temu upominkowi jeszczcze więcej klasy.