Cena (0,00 - 2 000,00)

WINO BEZALKOHOLOWE NA PREZENT

Wino bezalkoholowe to świetny pomysł na prezent dla osób, które nie lubią procentów lub po prostu nie mogą ich pić. Codorniu Zero to katalońskie wino musujące o słodkim aromacie owoców tropikalnych, jabłek i białych kwiatów. W smaku orzeźwiające, świeże z przewagą cytrusów. Błyszczące,o jasnożółtej barwie i delikatnych bąbelkach.

Personalizowane wino bezalkoholowe 

Bezalkoholowe wino z dedykacją to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Kolorowe, personalizowane etykiety na każdą okazję, z życzeniami, zabawnym wierszykiem czy prośbą - to upominek, który nigdy się nie zestarzeje! Taka etykieta zostaje stworzona z myślą o konkretnej osobie, co nadaje jej niezwykłego i osobistego charakteru. Taki prezent zdecydowanie oczaruje obdarowaną osobę i wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy!

Wino bezalkoholowe to na pewno idealny prezent na baby shower. Lekkie bąbelki pozwolą Wam uczcić te piękne chwile w wyjątkowy sposób. Takie wino sprawdzi się również na innych uroczystościach. Personalizowana etykieta nada takiej butelce niezwykłego i osobistego charakteru, a każdy obdarowany będzie zachwycony i szczęśliwy.