Nazwa alkoholu
Cena

WINO BEZALKOHOLOWE NA PREZENT

Wino bezalkoholowe to świetny pomysł na prezent dla osób, które nie lubią procentów lub po prostu nie mogą ich pić. Codorniu Zero to katalońskie wino musujące o słodkim aromacie owoców tropikalnych, jabłek i białych kwiatów. W smaku orzeźwiające, świeże z przewagą cytrusów. Błyszczące,o jasnożółtej barwie i delikatnych bąbelkach.

Personalizowane wino bezalkoholowe 

Bezalkoholowe wino z dedykacją to ciekawy i oryginalny pomysł na prezent. Kolorowe, personalizowane etykiety na każdą okazję, z życzeniami, zabawnym wierszykiem czy prośbą - to upominek, który nigdy się nie zestarzeje! Taka etykieta zostaje stworzona z myślą o konkretnej osobie, co nadaje jej niezwykłego i osobistego charakteru. Taki prezent zdecydowanie oczaruje obdarowaną osobę i wywoła szeroki uśmiech na jej twarzy!

Wino bezalkoholowe to na pewno idealny prezent na baby shower. Lekkie bąbelki pozwolą Wam uczcić te piękne chwile w wyjątkowy sposób. Takie wino sprawdzi się również na innych uroczystościach. Personalizowana etykieta nada takiej butelce niezwykłego i osobistego charakteru, a każdy obdarowany będzie zachwycony i szczęśliwy.