Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

ZESTAWY NA WALENTYNKI

Walentynki to wyjątkowy dzień, który zawsze warto świętować. Dzień pełen miłości, uczuć, ale również oryginalnych prezentów. Na pewno każdego roku zastanawiasz się, jaki prezent kupić na Walentynki. Balony, czekoladki, kwiaty… to wszystko jest już przereklamowane, dlatego warto postawić na coś, co zostanie z ukochaną osobą na długo. Takie są właśnie personalizowane upominki na Walentynki od Alkohol Na Prezent.  

Prezent walentynkowy powinien być oryginalny i wyrażający więcej niż tysiąc słów. Warto więc postawić na coś innego, wyjątkowego i nietuzinkowego, co wywoła uśmiech na twarzy osoby obdarowanej. Powiedz “Kocham Cię” w inny sposób niż wszyscy i podaruj ukochanej osobie personalizowany alkohol z miłosną etykietą. Dedykacja, życzenia, a może oryginalne oświadczyny? Na etykiecie możesz umieścić co tylko zechcesz. Taki walentynkowy prezent na pewno zachwyci ukochaną osobę! 

Na tę okazję możesz stworzyć również zestaw. Smaczne dodatki, eleganckie szkło, aksamitne kwiaty wypełniające pudełko czy oryginalne dodatki, takie jak nalewak lub korek do wina. Flowerbox pełen pięknych kwiatów, a do tego butelka dobrego szampana, na którym umieszczona jest etykieta z dedykacją to prezent idealny dla kobiet. Jeżeli jednak szukasz walentynkowego upominku dla swojego mężczyzny, postaw na whisky w zestawie z luksusowymi szklankami, a na etykiecie umieść miłosne życzenia. Gwarantujemy, że Twój mężczyzna będzie zachwycony! Etykieta na butelce alkoholu to jednak nie wszystko, bo miłosne wyznanie możesz umieścić również na pudełku. Personalizowane pudełko będzie świetnym dopełnieniem takiego wyjątkowego prezentu.