Cena (0,00 - 2 000,00)

WÓDKA NA PREZENT

W naszym sklepie nie mogło, rzecz jasna, zabraknąć wódki – chyba najbardziej popularnego napoju alkoholowego w tej części świata. Stanowi ona bardzo ważny element rodzimej kultury, toteż sięga się po nią dość często. Personalizowana etykieta nada butelce osobistego charakteru i sprawi, że na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Wódka na prezent to zawsze strzał w dziesiątkę, dlatego warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu, bo wybór jest ogromny! 

Jaką wódkę na prezent wybrać? 

Finlandia, Żubrówka, a może Toruńska Wódka? W naszym sklepie znajdziesz wódki czyste, ale również smakowe. Finlandia Classic – zgodnie z nazwą – to prawdziwy klasyk wśród czystych wódek o zawartości 40% alkoholu. Dobrze znana jest również Żubrówka – biała lub bison grass, do których wykorzystywana jest wyłącznie krystalicznie czysta woda. Jeśli chcesz postawić na polski akcent to warto pomyśleć o kupnie wódki Belvedere Heritage, która jest jedną z najbardziej ekskluzywnych polskich marek wódek. 

Wódka smakowa - idealny prezent nie tylko dla mężczyzny!

Toruńska Wódka to świetny pomysł na prezent na każdą okazję. Aromat wiśni, pigwy, piernika – sam wybierz, który smak Ci odpowiada. Do smakowej wódki dobrym dodatkiem będą smaczne słodycze lub eleganckie kieliszki. Stwórz wyjątkowy zestaw z personalizowaną wódką i zachwyć osobę obdarowaną!

Wódka nie musi być jedynie prezentem przeznaczonym dla Panów – delikatne i eleganckie dodatki, personalizowana etykieta i piękne pudełko sprawią, że taki upominek spodoba się niejeden kobiecie, bo która z Pań nie lubi być obdarowana alkoholem, który potem może wypić podczas babskiego wieczoru?