Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

ZESTAWY URODZINOWE

Urodziny to wyjątkowe święto, więc warto postawić na równie wyjątkowy prezent. Sklepy pełne są klasycznych prezentów, takich jak zestawy kosmetyków, słodyczy czy bielizny - takie prezenty są już trochę nudne i oklepane. Nie musisz już poświęcać całych dni na szukanie idealnego prezentu. Jeśli zastanawiasz się, jaki prezent urodzinowy kupić osobie, którą chcesz obdarować, koniecznie przyjrzyj się naszym propozycjom. Zestawy urodzinowe to pomysł uniwersalny, elegancki  i oryginalny. 

Nasz asortyment pełen jest wyjątkowych zestawów. Zestawy urodzinowe dla niego to jedna z propozycji, którą nasi klienci wybierają najczęściej. Whisky jako prezent na urodziny to zdecydowanie strzał w dziesiątkę. Do zestawu z whisky można dodać smaczne dodatki, na przykład makaroniki, pierniki czy czekoladę. Panie, które obchodzą urodziny, również będą zachwycone. Zestaw na urodziny dla niej może zawierać prosecco, wino, kieliszki czy słodkości. Whisky, wino, szampan, wódka - decyzja należy do Ciebie.

Pamiętaj, że w naszym sklepie znajdziesz personalizowane upominki. Na etykiecie możesz umieścić imię, zdjęcie solenizanta, a także wiek i osobiste życzenia czy dedykację! Prezent urodzinowy w postaci wyjątkowego i personalizowanego zestawu z alkoholem na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Gwarantujemy, że taki zestaw urodzinowy z alkoholem i oryginalnymi dodatkami, ucieszy i zachwyci osobę obdarowaną, niezależnie czy to prezent na 18 urodziny, prezent na 40 urodziny, czy prezent na 50 urodziny.