Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

FLOWER BOX DLA ŚWIADKOWEJ

Prezent dla świadkowej powinien być zdecydowanie wyjątkowy, oryginalny i wyrażający wdzięczność. Przyjaciółka lub siostra zasługują na wszystko, co najlepsze, a takie są właśnie upominki od alkohol na prezent. Bardzo popularne są teraz personalizowane alkohole, a dodając do nich eleganckiego flower boxa, stworzysz prezent idealny! Ważne jest, aby taki upominek był wspaniałą pamiątką. Podziękowania dla świadkowej w takiej formie sprawią, że świadkowa będzie bardzo długo wspominała ten dzień. 

Personalizowane prezenty w ostatnim czasie królują podczas wielu uroczystości. Nic dziwnego, taki upominek podarowany prosto od serca, z własnymi życzeniami i dedykacją nigdy się nie zestarzeje. Box dla świadkowej w postaci pudełka pełnego kwiatów z butelką alkoholu z życzeniami, będzie czymś niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. 

Gustowne kwiaty o pastelowej barwie, oprawione w eleganckie pudełko w kolorze kremowym lub różowym, a do tego butelka z dedykacją, stanowią idealny sposób na przekazanie podziękowań dla świadkowej. Samo pudełko wypełnione kwiatami może być piękną dekoracją wnętrza, a przede wszystkim wspaniałą pamiątką. 

Gwarantujemy, że taki oryginalny prezent dla świadkowej ucieszy i zachwyci. Podziękowanie jako prezent dla świadkowej w takiej formie potrafi wywołać uśmiech na twarzy, a także łzy wzruszenia. Flower box z butelką alkoholu sprawi, że będziesz zapamiętana na wiele miesięcy, a nawet lat!