Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

FLOWER BOX DLA PARY MŁODEJ

Prezenty na ślub dla Pary Młodej powinny być oryginalne, wyjątkowe i przemyślane. Do życzeń dla Pary Młodej warto dodać upominek, który przy każdej możliwej okazji będzie przypominał o osobie, która dany prezent wręczyła. Najczęściej wręczanym prezentem jest koperta z pieniędzmi, wino czy kwiaty. W naszym sklepie znajdziesz połączenie tych dwóch ostatnich przedmiotów, a mianowicie piękne, eleganckie i luksusowe flower boxy wraz z butelką dobrego alkoholu. 

Personalizowane prezenty w ostatnim czasie królują podczas większości uroczystości. Nic dziwnego, taki upominek podarowany prosto od serca, z własnymi życzeniami i dedykacją nigdy się nie zestarzeje. Prezent dla Młodej Pary zamiast kwiatów w postaci flower boxa z butelką alkoholu z życzeniami, będzie czymś niespotykanym i jedynym w swoim rodzaju. 

Gustowne kwiaty o pastelowej barwie, oprawione w eleganckie pudełko w kolorze kremowym lub różowym, a do tego butelka z dedykacją, stanowią idealny sposób na przekazanie życzeń dla Pary Młodej. Samo pudełko wypełnione kwiatami może być piękną dekoracją wnętrza, a przede wszystkim wspaniałą pamiątką. 

Gwarantujemy, że taki oryginalny prezent dla Pary Młodej ucieszy i zachwyci. To idealny pomysł na prezent dla Pary Młodej od znajomych, rodziców czy chrzestnych. Flower box z butelką alkoholu sprawi, że będziesz zapamiętany na wiele miesięcy, a nawet lat!