PAN I PANNA MŁODA ZESTAW SOPLICA WIŚNIOWA W KREMOWYCH RÓŻACH

PAN I PANNA MŁODA ZESTAW SOPLICA WIŚNIOWA W KREMOWYCH RÓŻACH

Cena: 299,00 PLN 243,09 PLN netto
Producent: Maspex
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Minion Pro Bold
Ilość:
Cena: 299,00 PLN 243,09 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

Prezent ślubny Soplica Wiśniowa

Soplica Wiśniowa należy do najbardziej rozpoznawalnych i najchętniej kupowanych kolorowych, mocnych trunków na polskim rynku. Uchodzi za klasyk, ponieważ jej smak odpowiada nie tylko konsumentom preferującym tzw. kolorowe wódki, ale również tym, którzy zazwyczaj ograniczają się do bardziej tradycyjnych wariantów wysokoprocentowych napojów.

Przez ugruntowaną pozycję na polskim rynku, charakterystyczną butelkę Soplicy Wiśniowej można zidentyfikować na pierwszy rzut oka. Jednak uważniejsze spojrzenie wystarczy do tego, by zauważyć, że przecież etykiety zawierają inną treść. Tak, to treść według Twojego uznania.

Daj znać, jakimi słowami chcesz opatrzeć prezentowe butelki Soplicy Wiśniowej – dla Pana Młodego i Panny Młodej. Ich imiona, data ślubu czy krótkie życzenia komponują się z zaproponowaną przez nas grafiką. Jeżeli wiesz, że Nowożeńcom odpowiada słodycz i jednoczesna cierpkość uznanego, polskiego trunku, spersonalizuj prezent, wybierz piękne opakowanie z kremowymi różami i po prostu zamów ten alternatywny prezent.

Soplica Wiśniowa

  • Polska wódka / nalewka smakowa

  • Pojemność: 0,5 l (x2)

  • Zawartość alkoholu: 32%

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy