Nazwa alkoholu
Cena (0,00 - 2 000,00)

PERSONALIZOWANA KAWA 

Nic tak nie stawia na nogi jak świeża, aromatyczna i pyszna kawa! Prawie każdy zaczyna dzień od filiżanki pysznej i świeżej kawy. Nasza kawa wypalana jest w rodzinnej Palarni Kawy Kopernik w Toruniu. Przez długi czas, wspólnie ze specjalistami ds. cuppingu, testowaliśmy kilkaset mieszanek najwyższej jakości ziarna. Wszystko po to, by osiągnąć zapach pobudzający zmysły oraz smak, jaki nikomu nie pozostanie obojętny. Dziś dzielimy się tym, z czego jesteśmy dumni najbardziej. Szlachetna, 100% Arabika, która uczyni każdą chwilę wyjątkową. Gwarantujemy zawsze najwyższą jakość kaw, a zapach tej aromatycznej kawy wywoła uśmiech na niejednej twarzy. 

Jaką kawę dla pracownika wybrać?

Rodzajów kawy i gatunków jest cała masa. W naszym sklepie znajdziesz pyszną, aromatyczną i świeżą 100% Arabikę. Nasza kawa to wyjątkowe połączenie szlachetnego ziarna z umiejętnością odpowiedniego wypalenia. To kawa, która zasmakuje naprawdę każdemu! Kawa dla pracownika to świetny dodatek do prezentu z okazji awansu, świąt czy przejścia  na emeryturę. Jest to jakościowy upominek, estetycznie przygotowany i stworzony z myślą o konkretnej osobie. Możesz pójść o krok dalej i na paczce kawy umieścić personalizowaną etykietę. Taki prezent nabierze osobistego charakteru i sprawi, że osoba obdarowana poczuje się wyjątkowo, a Twoja firma na długo pozostanie w jej pamięci.

Kawa personalizowana na prezent

Personalizowana kawa w eleganckiej paczce to oryginalny, smaczny i niezwykły prezent. Przy codziennym zaparzaniu kawy, osoba obdarowana z uśmiechem będzie spoglądać na paczkę z personalizowaną etykietą. Imię, życzenia, dedykacja, a może jeszcze coś innego? Puść wodze fantazji i stwórz spersonalizowany prezent, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowanej. Etykieta z życzeniami, elegancka paczka, a do tego pyszna, aromatyczna i zawsze świeża kawa - lepszego prezentu nie znajdziesz!

Kawa na prezent to doskonały pomysł na upominek nie tylko dla kawoszy. To prezenty, które idealnie sprawdzą się w roli upominku dla klientów, kontrahentów czy pracowników. Prezent na jubileusz firmy, prezent z okazji awansu pracownika, świąteczny prezent dla pracownika - każda okazja jest dobra, aby podarować stylowy, pyszny i praktyczny prezent!