Cena (0,00 - 2 000,00)

Burbon/Whisky online z dostawą pod drzwi 

W naszym sklepie z alkoholami znajdziesz wiele rodzajów dobrego whisky na różne okazje. W swojej ofercie mamy ekskluzywne alkohole znanych luksusowych marek na całym świecie, ale również niszowe butelki whisky, a także whisky w dobrej i najniższej cenie na rynku.

Whisky jest to obecnie jeden z najpopularniejszych alkoholi na całym świecie. Uwielbia się go pić na lodzie, w eleganckich szklankach do whisky tzw. sote, ale również w postaci drinka. Najpopularniejszym drinkiem na bazie whisky jest whisky sour. Do wybranego whisky wystarczy dodać sok z cytryny, limonkę, syrop cukrowy oraz cukier i wszystko razem wymieszać. Whisky sour stało się popularne w wielu znanych barach i restauracjach. Najpopularniejsze kraje wytwarzania whisky to USA, Szkocja i Irlandia, i właśnie alkohole tego typu kupisz w naszym sklepie. 

Alkohol Na Prezent oferuje różne rodzaje whisky na każdą okazję. Zdecydowanie wyróżniamy się tym, że tworzymy zestawy z whisky np. z luksusowymi szklankami lub kosze prezentowe z whisky. U nas kupisz również whisky dla firm ze swoim logo. Do każdej butelki możesz dodać swoje imię. Whisky z dedykacją to nasza specjalność. Nie musisz już wychodzić z domu i dźwigać ciężkich butelek. Kup whisky online w naszym sklepie!

Na naszej stronie można kupić whisky takie jak: Jack Daniel’s w najniższej cenie, whisky Ballantines, Ballantines 7 i Ballantines Brasil. Możesz wybrać również whisky Jamson zapakowaną na prezent, whisky Jim Beam w różnych rodzajach, np. Jim Beam Black, Honey, White. Mamy również świetne whisky ozdobione kolcami. Wystarczy, że do butelki alkoholu dodasz wybrane kolce złote, czarne lub srebrne.

Jeśli zatem szukasz tanich alkoholi, a przede wszystkim tanich butelek whisky, to trafiłeś idealnie.

od 52,00 PLN
od 86,00 PLN
od 52,00 PLN