Cena (0,00 - 2 000,00)

PROSECCO NA PREZENT

Chyba każdy z nas, podczas ważnych uroczystości, lubi sięgnąć po kieliszek dobrego prosecco. Bąbelki sprawdzą się na dosłownie każdą okazję, a żeby butelka stała się jeszcze bardziej wyjątkowa, warto postawić na oryginalną personalizację etykiety. 

Personalizowane prosecco - niezwykły prezent dla każdego

Prosecco z dedykacją to pomysł na prezent, który oczaruje obdarowaną osobę i gwarantujemy, że na długo pozostanie w jej pamięci. Etykieta z imieniem, dedykacją czy wierszykiem to prezent podarowany prosto z serca. Dedykowany prezent jest jedyny w swoim rodzaju, oryginalny i niezwykły. Takie prezenty tworzą piękne historie i wywołują szczery uśmiech na twarzach bliskich osób. 

Możemy pójść krok dalej i stworzyć etykietę ze zdjęciem. Osoba obdarowana zachwyci się takim upominkiem, a sięgając po kieliszek prosecco, gwarantujemy, że na twarzy od razu pojawi się szeroki uśmiech. Butelka prosecco ze zdjęciem to świetny pomysł na oryginalny prezent. 

Mini prosecco na prezent

Jeżeli szykuje Ci się wieczór panieński lub kawalerski, warto postawić na mini alkohole dla każdego z gości. Personalizowana etykieta z iminiem każdego gościa, a do tego data uroczystości i krótki tekst, który będzie przypominał Wam te wspaniałe chwile spędzone razem.

Zestaw z prosecco na prezent

Piękny zestaw z prosecco sprawdzi się na dosłownie każdą okazję. Ślub, podziękowania dla rodziców, urodziny, Dzień Matki… można wymieniać w nieskończoność, bo prosecco to alkohol uniwersalny, a do tego bardzo smaczny! Personalizowana etykieta nada takiemu upominkowi wyjątkowego i osobistego charakteru, a osoba obdarowana będzie wzruszona i zaskoczona!  

To idealny prezent nie tylko dla miłośników prosecco. Personalizowana etykieta sprawi, że prezent będzie jedyny w swoim rodzaju.