Zwroty i reklamacje

Witamy w sklepie alkoholowym www.alkoholnaprezent.com. W trosce o satysfakcję naszych klientów, przygotowaliśmy regulamin dotyczący zwrotów i reklamacji. Prosimy o zapoznanie się z nim przed dokonaniem zakupu.

  1. Zwroty towarów:

1.1. Klient ma prawo do zwrotu towaru zakupionego w naszym sklepie w ciągu 14 dni od daty zakupu bez podania przyczyny. Warunkiem dokonania zwrotu jest zachowanie oryginalnego opakowania oraz stanu towaru niezmienionego. Towar nie może wykazywać żadnych śladów używania ani uszkodzeń.

1.2. Procedura zwrotu:
a) Klient powinien poinformować nasz sklep o chęci zwrotu towaru drogą mailową lub telefoniczną.
b) Towar powinien zostać zwrócony do siedziby sklepu na adres podany w danych kontaktowych.
c) Koszty zwrotu ponosi klient.

1.3. Po otrzymaniu zwróconego towaru i sprawdzeniu jego stanu, zwrócimy klientowi równowartość ceny zakupu towaru, nie obejmując kosztów dostawy, w terminie do 14 dni od dnia otrzymania zwrotu.

  1. Reklamacje towarów:

2.1. W przypadku, gdy zakupiony towar jest wadliwy, uszkodzony lub niezgodny z opisem, klient ma prawo do złożenia reklamacji.

2.2. Procedura reklamacyjna:
a) Klient powinien jak najszybciej zgłosić reklamację, najpóźniej jednak w ciągu 7 dni od otrzymania towaru.
b) Zgłoszenie reklamacji powinno być przesłane na adres e-mail lub telefonicznie, podając numer zamówienia oraz szczegółowy opis problemu.
c) Po otrzymaniu zgłoszenia, skontaktujemy się z klientem w celu ustalenia dalszych kroków postępowania.
d) W przypadku stwierdzenia wady towaru, klient może otrzymać zwrot pieniędzy, wymianę na nowy produkt lub inną formę ugody, zgodnie z preferencjami klienta.

  1. Dane kontaktowe:

Sklep alkoholowy www.alkoholnaprezent.com e-mail: zamówienia@alkoholnaprezent.com SLB PRODUCT SP.ZO.O. NIP 956 23 61 506 ul Żeglarska 4/1 87-100 Toruń. Zachęcamy do zapoznania się z powyższym regulaminem przed dokonaniem zakupu. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt z naszym sklepem.