ŚLUBNY ZESTAW WINO CZERWONE & WINO BIAŁE W KREMOWYCH RÓŻACH

ŚLUBNY ZESTAW WINO CZERWONE & WINO BIAŁE W KREMOWYCH RÓŻACH

Cena: 279,00 PLN 226,83 PLN netto
Producent: Félix Solís
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
FuturaPTLightnotera
Ilość:
Cena: 279,00 PLN 226,83 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

Wino – ślubny zestaw

Wino jako prezent na ślub zamiast kwiatów jest jednym z uniwersalnych i sprawdzonych pomysłów. Dlaczego akurat ten trunek? Bo jest lekki i niezobowiązujący, pasuje do rozmaitych okazji – od romantycznej kolacji we dwoje, po rodzinny obiad czy spotkanie ze znajomymi. Dla wielu Nowożeńców liczne alkoholowe prezenty na ślub stanowią początek swoistej przygody z kolekcjonowaniem czy degustowaniem różnych alkoholi i pozwalają stworzyć pokaźnie zaopatrzony barek lub nawet… piwniczkę!

Wróćmy do tej konkretnej oferty – a są nią dwie butelki wina, dla Pani Młodej i Pana Młodego. Całość umieszczona w pudełku wysłanym satynowymi kwiatami. Na etykietach – motywy ślubne i życzenia lub dowolna inna treść, którą przesyłasz nam w trakcie składania zamówienia.

Białe i czerwone wina reprezentują wytrawność, intensywny aromat i nieoczywiste doznania smakowe. To prezent, którego Para Młoda nie może się spodziewać od pozostałych gości, bo przecież to zaproponowane przez Ciebie słowa znajdują się na etykiecie.

Wina

  • Czerwone oraz białe, wytrawne

  • Pojemność: 0,75 l (x2)

  • Zawartość alkoholu 13,5%

  • Korkowane butelki

* KOLOR I KSZTAŁT KWIATÓW ZALEŻNY OD DOSTĘPNOŚCI.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy