ŻYCZENIA URODZINOWE CHIVAS REGAL 18YO - PREZENT NA URODZINY

ŻYCZENIA URODZINOWE CHIVAS REGAL 18YO - PREZENT NA URODZINY

Cena: 359,00 PLN 291,87 PLN netto
Producent: CHIVAS BROTHERS
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Minion Pro Bold
Ilość:
Cena: 359,00 PLN 291,87 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

ŻYCZENIA URODZINOWE CHIVAS REGAL 18YO - PREZENT NA URODZINY

Zamierzasz wręczyć prezent urodzinowy przyjacielowi, tacie, bratu? A może chcesz mu podziękować? W obu sytuacjach mamy dla Ciebie propozycję upominku, który jest dobrym uzupełnieniem Waszej rozmowy i całej, wyjątkowej chwili. 
Treść życzeń, podziękowań czy dedykacji podajesz nam w trakcie zamówienia, a my błyskawicznie podejmujemy się przygotowania alkoholu na prezent, który jest przede wszystkim unikatowy. Wybierasz także opakowanie i pudełko – tak, aby upominek był gotowy do wręczenia i prezentował się stosownie do pięknych okoliczności. Pokaż najbliższym swoje uczucia w niezapomniany sposób!


CHIVAS REGAL 18YO

Whisky Chivas 18 jest to szkocka whisky o połączeniu starannie wyselekcjonowanych destylatów, które dojrzewały przez co najmniej 18 lat. Jego bogaty i złożony smak zachwyci nawet najbardziej wymagających koneserów. To alkohol o wyjątkowej gładkości, odtwarzający aromatyczne nuty owocowe, delikatne przyprawy i subtelne tony dębu.

Whisky
Pojemność: 0,7l
Zawartość alkoholu: 40%
Barwa: bursztynowa


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Białe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Jeśli nie wpiszesz w Uwagach koloru Pudełka również dobierzemy je losowo :) 

Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy