DWA SERCA CHIVAS REGAL ZE SREBRNYMI KOLCAMI + SZKLANKI ZE ZŁOTYM RANTEM - PREZENT NA DZIEŃ TATY

DWA SERCA CHIVAS REGAL ZE SREBRNYMI KOLCAMI + SZKLANKI ZE ZŁOTYM RANTEM - PREZENT NA DZIEŃ TATY

Cena: 445,00 PLN 361,79 PLN netto
Producent: Santo Isidro de Pegoes
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Minion Pro Bold
Ilość:
Cena: 445,00 PLN 361,79 PLN netto
Opis

* TEGO PRODUKTU NIE WYSYŁAMY ZA POBRANIEM
** CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA Z KOLCAMI 2-4 DNI ROBOCZE

DWA SERCA CHIVAS REGAL ZE SREBRNYMI KOLCAMI + SZKLANKI ZE ZŁOTYM RANTEM

Poznaj ekskluzywny, zaskakujący i oryginalny prezent na Dzień Ojca, czyli podwójnie spersonalizowana butelka cenionej, szkockiej whisky Chivas Regal, która w cenie jest zdobiona srebrnymi ćwiekami, a także posiada etykietę z wybranym przez Ciebie tekstem.

Przykładowe hasło „Tatusiu! Dziś jest Twoje święto” możesz zastąpić innym, a znajdzie się w samym centrum zmienionej etykiety niezmiennie kultowej i cenionej whisky Chivas Regal ze Szkocji. Butelka 0,7 l jest zapakowana w jeden z luksusowych boxów z dwoma szklankami ze złotym rantem.

Jako Alkohol na Prezent uwielbiamy zaskakiwać naszych klientów, a prawdziwym hitem naszej oferty są właśnie butelki zdobione kolcami. Dziesiątki ćwieków, które zdobią całą powierzchnię butelki, wyróżniają ją jako prezent, który staje się wręcz elementem dekoracyjnym barku. W połączeniu z etykietą, na której znajdują się życzenia na Dzień Ojca, oraz dwoma szklankami ze złotym rantem, daje to wspaniały efekt, obok którego żaden obdarowany nie może przejść obojętnie. Jeśli dodamy do tego renomę marki whisky Chivas Regal… nie musisz dłużej szukać inspiracji do prezentu dla Taty.

Chivas Regal 12 YO

Chivas Regal 12YO jest to doskonała szkocka whisky tworzona z pasji od ponad 200 lat. Trunek typu blended, w którego skład wchodzi 40 rodzajów starannie wyselekcjonowanych whisky słodowych i zbożowych, z których najmłodsza leżakuje minimum 12 lat.

Bursztynowa barwa pełna ciepła to zaproszenie do nut ziół, skóry, miodu i owocujących sadów, smaku jabłek skąpanych w miodzie, wanilii, orzechów i świeżego masła, na podniebieniu wyraźnie krągłego, karmelowego.

  • Whisky

  • Pojemność: 0,7 l

  • Zawartość alkoholu: 40%

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy