MŁODA PARA WINO MICHELANGELO ROSE - PREZENT NA ŚLUB

MŁODA PARA WINO MICHELANGELO ROSE - PREZENT NA ŚLUB

Cena: 139,00 PLN 113,01 PLN netto
Producent: Ambra Brands Sp.z o.o.
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
FuturaPTBookFuturaPTLightPARISIENNETROJAN PRO-BOLD
Ilość:
Cena: 139,00 PLN 113,01 PLN netto
Opis

MŁODA PARA WINO MICHELANGELO ROSE - PREZENT NA ŚLUB

W głowie krąży "Czy ten Pan i Pani są w sobie zakochani, czy ta Pani tego Pana chce?" A jasne, że chce :) Kiedyś dwoje, a teraz jedno. Mr&Mrs patrzą w tym samym kierunku, wspierają się, celebrują piękne chwile i walczą z przeciwnościami losu. Ważne, że razem. Już zawsze razem :) 
Zamierzasz wręczyć prezent ślubny? Mamy dla Ciebie propozycję upominku dla Pary Młodej, który jest dobrym uzupełnieniem Waszej rozmowy i całej, wyjątkowej chwili. 
Treść życzeń podajesz nam w trakcie zamówienia, a my błyskawicznie podejmujemy się przygotowania alkoholu na prezent, który jest przede wszystkim unikatowy. Wybierasz także opakowanie – tak, aby upominek był gotowy do wręczenia i prezentował się stosownie do pięknych okoliczności. Pokaż najbliższym swoje uczucia w niezapomniany sposób.


WINO MICHELANGELO ROSE 

Wino Michel Angelo to różowe, półwytrawne wino o pojemności 750 ml z regionu Veneto na Północy Włoch. Wino swoim aromatem zachęca i orzeźwia, a świeże połączenie dojrzałych wiśni z sorbetem truskawkowo-malinowym daje wspaniały i rześki smak. Idealnie pasuje do lekkich sałatek, owoców morza czy ryb. Wino ma piękną, klasyczną butelkę, a personalizowana etykieta nadaje jej eleganckiego i wyjątkowego wyglądu.

Wino półwytrawne różowe
Zawartość alkoholu 11,5%
Pojemność 0,75L


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Białe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Jeśli nie wpiszesz w Uwagach koloru Pudełka również dobierzemy je losowo :) 

Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy