NA KAŻDĄ OKAZJĘ BACARDI ANEJO CUATRO 4YO - PREZENT DLA KAŻDEGO

NA KAŻDĄ OKAZJĘ BACARDI ANEJO CUATRO 4YO - PREZENT DLA KAŻDEGO

Cena: 168,00 PLN 136,59 PLN netto
Producent: BACARDI
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Minion Pro Bold
Ilość:
Cena: 168,00 PLN 136,59 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

NA KAŻDĄ OKAZJĘ BACARDI ANEJO CUATRO 4YO - PREZENT DLA KAŻDEGO

Zamierzasz wręczyć prezent urodzinowy przyjacielowi? A może chcesz mu podziękować? W obu sytuacjach mamy dla Ciebie propozycję upominku, który jest dobrym uzupełnieniem Waszej rozmowy i całej, wyjątkowej chwili. 
Treść życzeń czy dedykacji podajesz nam w trakcie zamówienia, a my błyskawicznie podejmujemy się przygotowania alkoholu na prezent, który jest przede wszystkim unikatowy. Wybierasz także opakowanie i pudełko – tak, aby upominek był gotowy do wręczenia i prezentował się stosownie do pięknych okoliczności. Pokaż najbliższym swoje uczucia w niezapomniany sposób!


RUM BACARDI ANEJO CUATRO 4YO

Bacardi Anejo Cuatro 4YO to zmysłowy i wyjątkowy rum, który starannie dojrzewał przez 4 lata, aby osiągnąć idealny balans między słodyczą a głębią smaku. To rozkoszne doświadczenie dla miłośników rumu, którzy cenią sobie jakość i tradycję marki BacardiBacardi Anejo Cuatro 4YO to efekt starannie skomponowanej receptury, łączącej tradycyjne metody z nowoczesnymi technikami destylacji. Odkryj nuty wanilii, miodu, karmelu i dębowego drewna, które przenikają ten wyjątkowy rum, tworząc niepowtarzalny bukiet aromatyczny. Smak Bacardi Anejo Cuatro 4YO zachwyca delikatnymi nutami owocowymi, przyjemną słodyczą i łagodnym finiszem, co czyni go doskonałym do degustacji solo lub w koktajlach. 

Rum
Pojemność 0,7L
Zawartość alkoholu 40%
Barwa bursztynowa


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Łososiowe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Jeśli nie wpiszesz w Uwagach koloru Pudełka również dobierzemy je losowo :) 

Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy