OBRONA FREIXENET ICE ROSE WE FLOWERBOX BY CALLA - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

OBRONA FREIXENET ICE ROSE WE FLOWERBOX BY CALLA - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Cena: 263,00 PLN 213,82 PLN netto
Producent: HENKELL & CO
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 263,00 PLN 213,82 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

OBRONA FREIXENET ICE ROSE WE FLOWERBOX BY CALLA - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś, kto właśnie obronił swoją pracę dyplomową? To niesamowity moment, który symbolizuje nie tylko zakończenie pewnego etapu edukacyjnego, ale również osiągnięcie znaczącego kroku w karierze osoby obdarowanej.
Wybór prezentu na obronę pracy dyplomowej zależy głównie od osobistych zainteresowań i upodobań osoby, której się go wręcza.
Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby prezent był odpowiedni dla osoby, którą chcesz obdarować. Staraj się dopasować go do jej zainteresowań i preferencji, a na pewno zrobi to na niej wrażenie.


Ładnie zapakowany prezent to dla nas klucz do sukcesu. Podchodzimy do tego z niezwykłą starannością. Otul swoje życzenia kwiatami, sprawiając obdarowanej osobie cudowną niespodziankę. Jeśli poszukujesz flowerboxa na prezent u nas właśnie go znajdziesz. 

Kwiaty na prezent są typowym pomysłem na upominek. My wychodzimy krok do przodu. Przedstawiamy Państwu butelkę alkoholu zapakowaną w kwiaty.

Butelka z Twoją dedykacją w obłędnym pudełku pełnym kwiatów podkreśli wyjątkowość chwili. Kwiaty na prezent na obronę pracy dyplomowej to zawsze strzał w 10! 

Flower Box by Calla Flowers- jest to flowerbox przygotowany przez znaną i lubianą florystkę z Torunia Klaudię Klaman. Klaudia skupia się, aby flowerbox wyglądał pięknie w każdym calu. 

Cudowne pudełko z kwiatami na prezent z Glamour Collection pełne sztucznych jedwabnych kwiatów najwyższej jakości na długo będzie cieszyć oczy i serce!  Opakowanie zwieńczone idealnie dopasowaną opaską.

Szczegóły produktu: 

- kwiaty są sztuczne 

- kwiaty mogą delikatnie różnić się od zdjęć. Flowerboxy tworzymy na bieżąco na podstawie kwiatów dostępnych w hurtowniach


FREIXENET ICE ROSE

Freixenet Ice Rose jest to hiszpańskie półwytrawne wino musujące o smaku czerwonych owoców.

Wino musujące
Pojemność 0,75l
Zawartość alkoholu 12%

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy