Cena

Pomysł na prezent na dzień chłopaka

Wszyscy mężczyźni są trochę gadżeciarzami, dlatego żadna z Pań nie powinna mieć wielkiego problemu z odpowiedzią na pytanie „jaki prezent na dzień chłopaka wybrać”. Wystarczy bowiem zajrzeć na naszą stronę internetową i poszukać ulubionego trunku osoby, którą chcemy obdarować nietypowym upominkiem. Każda z Pań bardzo szybko znajdzie tu to, czego szuka – doskonale wiemy, co znaczy idealny pomysł na prezent na dzień chłopaka.

Nie tylko alkohol

W całej koncepcji najlepsze jest to, że samodzielnie wybiera się zarówno rodzaj trunku, jak i napis na etykiecie. Realizując więc swój pomysł na prezent na dzień chłopaka, można nie tylko obdarować ukochanego jego ulubionym alkoholem, ale również wyznać mu swoją miłość, wskazać te cechy, za które szczególnie się go ceni albo życzyć mu czegoś naprawdę wyjątkowego. Wszystko zależy od tego, co umieścimy na butelce…

Jaki prezent na dzień chłopaka?

Zajmujemy się tworzeniem personalizowanych etykiet na eleganckich butelkach z różnego rodzaju alkoholami. To naprawdę znakomity pomysł na prezent na dzień chłopaka, który zostanie z pewnością doceniony przez każdego mężczyznę. Chociaż zawartość butelki bywa dość ulotna, to samo szkło może służyć jako pamiątka przez naprawdę długie lata. Koniec z zadawaniem sobie pytania „jaki prezent na dzień chłopaka” – zapraszamy do nas.

259,00 PLN
149,00 PLN
od 189,00 PLN