MŁODA PARA FREIXENET ICE + ŚWIECZKA HEART LOW POLY ZŁOTA- PREZENT NA ŚLUB

MŁODA PARA FREIXENET ICE + ŚWIECZKA HEART LOW POLY ZŁOTA- PREZENT NA ŚLUB

Cena: 259,00 PLN 210,57 PLN netto
Producent: FREIXENET
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 259,00 PLN 210,57 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

Cava na prezent ślubny

Prezent na ślub zamiast kwiatów? Jest tyle pomysłów, ale wśród nich sprawdzony jest alkohol ze spersonalizowaną etykietą, na której nasza firma nanosi wskazaną przez Ciebie treść. Życzenia, data, imiona Pary Młodej – Ty decydujesz w momencie składania zamówienia.

Dobrze, ale jaki alkohol będzie odpowiedni jako prezent ślubny? Wiele osób doradza szampana, więc ciekawym pomysłem jest jego hiszpański odpowiednik, czyli wytwarzane tradycyjną metodą wino musujące typu cava. Za Freixenet stoi historia sięgająca połowy XIX wieku, a także globalna renoma.

Zestaw prezentowy na ślub jest w tej ofercie uzupełniony o okolicznościową, złotą świecę Heart Low – tak, tak, w kształcie serca. Komplet dopełniają dwa kryształowe kieliszki, w których owocowy charakter Freixenet Ice ujawnia całą swoją moc. Zgodnie z zaleceniami twórców tego wyjątkowego, hiszpańskiego wina musującego, trunek należy serwować w niskiej temperaturze. Dla Młodej Pary będzie to upominek zamiast kwiatów, który pasuje np. do romantycznej kolacji we dwoje w trakcie miesiąca miodowego.

Freixenet Ice

  • Hiszpańska cava

  • Pojemność: 0,75 l

  • Zawartość alkoholu: 11,5%

Zestaw prezentowy zawiera ponadto świeczkę Heart Low Poly w złotym kolorze oraz 2 x kryształowe kieliszki.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy