NA KAŻDĄ OKAZJĘ BUSHMILLS BLACK BUSH - PREZENT DLA KAŻDEGO

NA KAŻDĄ OKAZJĘ BUSHMILLS BLACK BUSH - PREZENT DLA KAŻDEGO

Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Producent: The Old Bushmills Distillery
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
BebasNeue RegularPT SERIF
Ilość:
Cena: 199,00 PLN 161,79 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

NA KAŻDĄ OKAZJĘ BUSHMILLS BLACK BUSH - PREZENT DLA KAŻDEGO

Zamierzasz wręczyć prezent urodzinowy przyjacielowi? A może chcesz mu podziękować? W obu sytuacjach mamy dla Ciebie propozycję upominku, który jest dobrym uzupełnieniem Waszej rozmowy i całej, wyjątkowej chwili. 
Treść życzeń czy dedykacji podajesz nam w trakcie zamówienia, a my błyskawicznie podejmujemy się przygotowania alkoholu na prezent, który jest przede wszystkim unikatowy. Wybierasz także opakowanie i pudełko – tak, aby upominek był gotowy do wręczenia i prezentował się stosownie do pięknych okoliczności. Pokaż najbliższym swoje uczucia w niezapomniany sposób!


WHISKEY BUSHMILLS BLACK BUSH

Bushmills Black Bush jest to irlandzka whiskey, o niezwykłej kompozycji whiskey słodowej dojrzewającej w beczkach po Oloroso Sherry, ze słodką whiskey zbożową. Ta unikalna kompozycja tworzy whiskey o bogatych owocowych nutach i intensywnym charakterze, zbalansowaną wyjątkową łagodnością. Whiskey wchodzące w skład Bushmills Black Bush dojrzewają w beczkach minimum 7-8 lat.

Whisky
Pojemność 0,7L
Zawartość alkoholu 40%


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Białe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Jeśli nie wpiszesz w Uwagach koloru Pudełka również dobierzemy je losowo :) 

Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy