NARODZINY CÓRKI JAGERMEISTER - PREZENT NA PĘPKOWE

NARODZINY CÓRKI JAGERMEISTER - PREZENT NA PĘPKOWE

Cena: 149,00 PLN netto
Producent: CEDC
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Croissant One RegularMinion Pro Bold
Pojemność:

Cena: 149,00 PLN netto
Ilość:
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

NARODZINY CÓRKI JAGERMEISTER

Narodziny dziecka są jednym z najwspanialszych momentów w życiu rodziców. To niezwykłe przeżycie pełne radości, miłości i nadziei. Aby uczcić ten wyjątkowy czas, nie ma lepszego sposobu niż obdarować młodego ojca fajnymi prezentami na pępkowe. Jedną z inspiracji dla tych, którzy szukają doskonałego podarunku dla ojca noworodka jest personalizowana butelka whisky. Na butelce ulubionego trunku można stworzyć wyjątkową dedykację z imieniem dziecka jego wagą, datą urodzenia i innymi szczegółami Do butelki możesz dodać super dodatki i stworzyć zestaw prezentowy na pępkowe.


JAGERMEISTER

Jagermeister to ziołowy likier o odważnym, ale wyważonym smaku. Mieszanka 56 naturalnych składników zamknięta w schłodzonym shocie Jägermeistera to doskonały wybór nie tylko na wieczory wśród przyjaciół, ale również na rozgrzanie się w ciągu dnia. Zioła, kwiaty, korzenie i owoce najwyższej jakości z całego świata. Gdy posmakujesz likieru, poczujesz wszystkie 4 strony świata.

LIKIER
Pojemność alkoholu 0,5L/0,7L/1L
Zawartość alkoholu 35%


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Białe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Efekt WOW gwarantowany :)!


*PROSIMY O PODANIE W OKIENKU ,,UWAGI“ WYBÓR PUDEŁKA W INNYM PRZYPADKU WYSYŁAMY LOSOWO. :)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy