NARODZINY DZIECKA FINLANDIA - PREZENT NA PĘPKOWE

NARODZINY DZIECKA FINLANDIA - PREZENT NA PĘPKOWE

Cena: 129,00 PLN netto
Producent: FINLANDIA
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Libel SuitOswald Regular0
RODZAJ:

Cena: 129,00 PLN netto
Ilość:
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

NARODZINY DZIECKA FINLANDIA

Narodziny dziecka są jednym z najwspanialszych momentów w życiu rodziców. To niezwykłe przeżycie pełne radości, miłości i nadziei. Aby uczcić ten wyjątkowy czas, nie ma lepszego sposobu niż obdarować młodego ojca fajnymi prezentami na pępkowe. Jedną z inspiracji dla tych, którzy szukają doskonałego podarunku dla ojca noworodka jest personalizowana butelka whisky. Na butelce ulubionego trunku można stworzyć wyjątkową dedykację z imieniem dziecka jego wagą, datą urodzenia i innymi szczegółami Do butelki możesz dodać super dodatki i stworzyć zestaw prezentowy na pępkowe.


FINLANDIA CLASSIC

Złocisty fiński jęczmień oraz krystalicznie czysta woda z polodowcowego źródła nadają wódce wytrawny, lekki i gładki smak oraz delikatny aromat.

Wódka
Pojemność 0,5L/0,7 L
Zawartość alkoholu 40%


FINLANDIA KOKOSOWA 

Jest to połączenie krystalicznie czystej Finlandia ze świeżym aromatem kokosa z nutą toffi. Finlandia Kokosowa jest jedyną kokosową wódką w Polsce w segmencie Top Premium. 

Wódka
Pojemność 0,7L
Zawartość alkoholu 37,5%


FINLANDIA LIMONKOWA

Jest to cytrusowa wersja popularnej wódki Finlandia. Wódka powstaje ze spirytusu jęczmiennego, tylko ze starannie wyselekcjonowanych 6-rzędowych źdźbeł jęczmienia i naturalnie czystej wody lodowcowej.

Wódka
Pojemność 0,7L
Zawartość alkoholu 37,5%


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Białe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Efekt WOW gwarantowany :)!

*PROSIMY O PODANIE W OKIENKU ,,UWAGI“ WYBÓR PUDEŁKA W INNYM PRZYPADKU WYSYŁAMY LOSOWO. :)

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy