OBRONA BAGLIETTI PROSECCO NO 6 - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

OBRONA BAGLIETTI PROSECCO NO 6 - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Cena: 209,00 PLN 169,92 PLN netto
Producent: BAGLIETTI
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 209,00 PLN 169,92 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

OBRONA BAGLIETTI PROSECCO NO 6 - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś, kto właśnie obronił swoją pracę dyplomową? To niesamowity moment, który symbolizuje nie tylko zakończenie pewnego etapu edukacyjnego, ale również osiągnięcie znaczącego kroku w karierze osoby obdarowanej.
Wybór prezentu na obronę pracy dyplomowej zależy głównie od osobistych zainteresowań i upodobań osoby, której się go wręcza.
Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby prezent był odpowiedni dla osoby, którą chcesz obdarować. Staraj się dopasować go do jej zainteresowań i preferencji, a na pewno zrobi to na niej wrażenie.


BAGLIETTI MOSCATO ROSATO NO.6

Baglietti Moscato Rosato No.6 jest to włoskie prosecco o słodkim i eleganckim smaku przypominającym jagody z delikatną nutą liczi, aromat czerwonych jagód, cytrusów i ziół. Idealne do lekkich potraw lub jako aperitif. Wina Baglietti poza wyjątkowym smakiem, posiadają eleganckie butelki nadające im luksusowego kunsztu. Jeśli chciałbyś podarować komuś bliskiemu upominek, wpisz swój tekst na etykietkę, a otrzymasz wyjątkowy prezent, który pokaże jak bardzo znasz i cenisz obdarowywaną osobę.

Wino musujące półwytrawne różowe
Zawartość alkoholu 11%
Pojemność 0,75L


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Łososiowy Exclusive Box. Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy