OBRONA FREIXENET PROSECCO DOC - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

OBRONA FREIXENET PROSECCO DOC - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Cena: 129,00 PLN 104,88 PLN netto
Producent: HENKELL & CO
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 129,00 PLN 104,88 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

OBRONA FREIXENET PROSECCO DOC - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś, kto właśnie obronił swoją pracę dyplomową? To niesamowity moment, który symbolizuje nie tylko zakończenie pewnego etapu edukacyjnego, ale również osiągnięcie znaczącego kroku w karierze osoby obdarowanej.
Wybór prezentu na obronę pracy dyplomowej zależy głównie od osobistych zainteresowań i upodobań osoby, której się go wręcza.
Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby prezent był odpowiedni dla osoby, którą chcesz obdarować. Staraj się dopasować go do jej zainteresowań i preferencji, a na pewno zrobi to na niej wrażenie.


FREIXENET PROSECCO DOC

Freixenet Prosecco DOC zachwyca swoją wyrazistą i soczystą nutą smakową. Zawiera aromatyczne owoce takie jak zielone jabłka, brzoskwinie i gruszki, które harmonijnie łączą się z delikatnymi nutami cytrusowymi. Jest to wino o orzeźwiającej kwasowości, średnim ciele i przyjemnie długim finiszu. Doskonale sprawdzi się jako aperitif lub towarzysz lekkich potraw. Freixenet Prosecco DOC urzeka swoim intensywnym i świeżym aromatem. Można wyczuć nuty białych kwiatów, jabłek i delikatnych cytrusów, które rozwijają się w kieliszku, uwalniając pełnię swojego aromatu.

Wino musujące wytrawne
Pojemność 0,75l
Zawartość alkoholu 11%


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Łososiowy Exclusive Box. Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy