OBRONA PRACY CARLO ROSSI WHITE - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

OBRONA PRACY CARLO ROSSI WHITE - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Cena: 109,00 PLN 88,62 PLN netto
Producent: CEDC
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesTROJAN PRO-REGULAR
Ilość:
Cena: 109,00 PLN 88,62 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

OBRONA PRACY CARLO ROSSI WHITE - PREZENT NA OBRONĘ PRACY DYPLOMOWEJ

Szukasz wyjątkowego prezentu dla kogoś, kto właśnie obronił swoją pracę dyplomową? To niesamowity moment, który symbolizuje nie tylko zakończenie pewnego etapu edukacyjnego, ale również osiągnięcie znaczącego kroku w karierze osoby obdarowanej.
Wybór prezentu na obronę pracy dyplomowej zależy głównie od osobistych zainteresowań i upodobań osoby, której się go wręcza.
Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby prezent był odpowiedni dla osoby, którą chcesz obdarować. Staraj się dopasować go do jej zainteresowań i preferencji, a na pewno zrobi to na niej wrażenie.


CARLO ROSSI WHITE

Carlo Rossi White to pyszne wino białe z Kalifornii, produkowane przez znaną na całym świecie firmę Carlo Rossi. To mieszanka kilku białych szczepów winogron, która nadaje mu subtelny, owocowy smak z nutami cytrusowymi i owocami tropikalnymi. Wino to jest idealnym wyborem na gorące letnie dni lub jako aperitif przed posiłkiem. Dostępne w różnych rozmiarach butelek, wina Carlo Rossi White cieszą się popularnością na różnego rodzaju imprezach i spotkaniach towarzyskich. Wino Carlo Rossi White to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie jakość i smak.

Wino białe półwytrawne
Pojemność 0,75L
Zawartość alkoholu 9,5%
Barwa biała


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Łososiowy Exclusive Box. Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy