PODZIĘKOWANIA CHIVAS REGAL EXTRA 13YO SHERRY - PREZENT NA PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA CHIVAS REGAL EXTRA 13YO SHERRY - PREZENT NA PODZIĘKOWANIA

Cena: 208,00 PLN 169,11 PLN netto
Producent: CHIVAS BROTHERS
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 208,00 PLN 169,11 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Stwórz zestaw dodając wybrane produkty
Opis

PODZIĘKOWANIA CHIVAS REGAL EXTRA 13YO SHERRY - PREZENT NA PODZIĘKOWANIA

Chcesz podziękować komuś w wyjątkowy sposób, warto zastanowić się nad jego zainteresowaniami, potrzebami lub preferencjami. Mamy dla Ciebie propozycję upominku, który jest dobrym uzupełnieniem Waszej rozmowy i całej, wyjątkowej chwili. Treść podziękowań podajesz nam w trakcie zamówienia, a my błyskawicznie podejmujemy się przygotowania alkoholu na prezent, który jest przede wszystkim unikatowy. Wybierasz także opakowanie i pudełko – tak, aby upominek był gotowy do wręczenia i prezentował się stosownie do pięknych okoliczności. Pokaż najbliższym swoje uczucia w niezapomniany sposób!


CHIVAS REGAL EXTRA 13YO SHERRY

Chivas Regal XIII to whisky, która stworzona jest dla tych, którzy pragną wyjątkowego doznania smakowego. Jej złożony bukiet, harmonijny smak i trwały finisz czynią ją doskonałym wyborem zarówno dla koneserów, jak i tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z whisky. Na pierwszym planie pojawiają się przyjemne akcenty miodu i karmelu, które stopniowo przechodzą w nuty prażonych orzechów i delikatnej przyprawowości. Smak tej whisky jest pełen i zrównoważony, tworząc harmonię pomiędzy słodyczą a subtelnie pikantnym charakterem.

Whisky
Pojemność 0,7L
Zawartość alkoholu 40%
Barwa bursztynowa


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Łososiowe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Jeśli nie wpiszesz w Uwagach koloru Pudełka również dobierzemy je losowo :) 

Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy