PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZESTAW JONSTON POLISH DRY GIN & JONSTON HIBISCUS INFUSED GIN - PREZENT DLA RODZICÓW

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW ZESTAW JONSTON POLISH DRY GIN & JONSTON HIBISCUS INFUSED GIN - PREZENT DLA RODZICÓW

Cena: 375,00 PLN 304,88 PLN netto
Producent: JONSTON
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Minion Pro Bold
Cena: 375,00 PLN 304,88 PLN netto
Ilość:
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

Gin na podziękowania dla rodziców

Moment składania podziękowań dla rodziców jest zazwyczaj jednym z najbardziej wzruszających w trakcie wesela. Warto celebrować tę chwilę nie tylko słowami, które trafiają do serca naszych najbliższych, ale również stosownym, symbolicznym upominkiem.

Jednym ze często wybieranych prezentów na podziękowanie dla rodziców jest alkohol z własną etykietą. Specjalizujemy się w tym od lat, bo nanosimy na okolicznościowe grafiki treść, którą wybierasz w momencie zamówienia. Ty decydujesz, jakie słowa trafią na etykietę, podobnie jak masz możliwość zamówienia dodatkowego, luksusowego opakowania czy ciekawych, praktycznych upominków.

Ten zestaw prezentowy składa się z dwóch rzemieślniczych, polskich ginów Jonston – Polish Dry Gin oraz Hibiscus Infused Gin. Jeden dla mamy, drugi dla taty. Dwie etykiety, dwie osoby, wspólne, ozdobne opakowanie. Prezent z personalizacją i od serca. Dla nich. Bo przecież zawsze byli obok, więc w tym najważniejszym dniu szukasz odpowiednich pomysłów na upominek dla rodziców.

Jonston Polish Dry Gin

  • Polski gin

  • Pojemność: 0,7 l

  • Zawartość alkoholu: 40%

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy