PODZIĘKOWANIA MIONETTO DOC + ŚWIECZKA HEART LOW POLY ZŁOTA

PODZIĘKOWANIA MIONETTO DOC + ŚWIECZKA HEART LOW POLY ZŁOTA

Cena: 254,00 PLN 206,50 PLN netto
Producent: HENKELL & CO
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Boheme FloralTROJAN PRO-BOLD
Cena: 254,00 PLN 206,50 PLN netto
Ilość:
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

Mionetto Rose + świeczka + kieliszki

Butelka prosecco Mionetto Rose jest jedną z naszych bestsellerowych propozycji jako ekskluzywny prezent na ślub, rocznicę ślubu lub podziękowanie dla rodziców. Zastanawiasz się, skąd tak wiele możliwości? Otóż wszystko zależy od Ciebie – to Ty wybierasz treść dedykacji, która trafia na etykietę.

Ekskluzywny ślubny zestaw prezentowy w okolicznościowym opakowaniu tworzy spersonalizowana butelka prosecco Mionetto Rose o pojemności 0,75 l, a także złota świeczka Heart Low Poly w kształcie – a jakże – serca oraz dwa kryształowe kieliszki, w których prosecco doskonale się prezentuje.

Mionetto Rose Treviso to wytrawne wino prosecco brut. Ten elegancki, aromatyczny trunek jest opatrzony certyfikatem D.O.C. (Denominazione di Origine Controllata), który jest zarezerwowany dla wybranych, regionalnych winnic, w których spełnia się bardzo wysokie standardy upraw i produkcji. Możesz mieć zatem pewność, że ten zestaw alkoholi na ślub zrobi wrażenie – zwłaszcza że upominek jest spersonalizowany zgodnie z Twoim życzeniem.

Mionetto D.O.C. Rose

  • Włoskie prosecco brut

  • Pojemność 0,75 l

  • Zawartość alkoholu: 11%

  • Korkowana butelka

Zestaw zawiera ponadto świeczkę Heart Low Poly oraz 2 x kryształowe kieliszki.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy