PODZIĘKOWANIA WHISKY CHIVAS REGAL XV - PREZENT NA PODZIĘKOWANIA

PODZIĘKOWANIA WHISKY CHIVAS REGAL XV - PREZENT NA PODZIĘKOWANIA

Cena: 309,00 PLN 251,22 PLN netto
Producent: CHIVAS BROTHERS
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
CRIMSON TEXT BOLDCRIMSON TEXT REGULAR
Ilość:
Cena: 309,00 PLN 251,22 PLN netto
Cena uwzględnia pudełko
Kup prezent Podgląd
Opis

PODZIĘKOWANIA WHISKY CHIVAS REGAL XV - PREZENT NA PODZIĘKOWANIA

Chcesz podziękować komuś w wyjątkowy sposób, warto zastanowić się nad jego zainteresowaniami, potrzebami lub preferencjami. Mamy dla Ciebie propozycję upominku, który jest dobrym uzupełnieniem Waszej rozmowy i całej, wyjątkowej chwili. Treść podziękowań podajesz nam w trakcie zamówienia, a my błyskawicznie podejmujemy się przygotowania alkoholu na prezent, który jest przede wszystkim unikatowy. Wybierasz także opakowanie i pudełko – tak, aby upominek był gotowy do wręczenia i prezentował się stosownie do pięknych okoliczności. Pokaż najbliższym swoje uczucia w niezapomniany sposób!


CHIVAS REGAL XV

Chivas Regal XV to limitowana edycja whisky, która została starzona przez co najmniej 15 lat. To oznacza, że ma ona głęboką i bogatą historię, której aromat i smak są owocem długotrwałego dojrzewania w dębowych beczkach. Już na pierwszy rzut nosa można dostrzec bogactwo zapachów - od subtelnych nut owocowych, po ciepłe nuty wanilii, miodu i karmelu. Jego smak jest pełen i głęboki, z nutami dojrzałych owoców, takich jak jabłka, gruszki i śliwki, które harmonijnie komponują się z nutami miodu, karmelu i przyjemnej przyprawowości. Co wyróżnia tę whisky, to także delikatna nuta pikantności, która dodaje jej charakteru, ale nie przytłacza innych smaków.

Rodzaj Alkoholu: Whisky
Pojemność: 0,7L
Zawartość alkoholu: 40%


OPAKOWANIE

Prezent zapakowany jest w Białe lub Czarne Pudełko Glamour Collection, zwieńczone idealnie dopasowaną opaską z życzeniami prosto z serca.

Jeśli nie wpiszesz w Uwagach koloru Pudełka również dobierzemy je losowo :) 

Efekt WOW gwarantowany :)!

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy