SANIE MIKOŁAJA JIM BEAM WHITE ZESTAW ŚWIĄTECZNY

SANIE MIKOŁAJA JIM BEAM WHITE ZESTAW ŚWIĄTECZNY

Cena: 239,00 PLN 194,31 PLN netto
Producent: Beam Suntory
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
ANDADABebasNeue Bold
Ilość:
Cena: 239,00 PLN 194,31 PLN netto
Opis

SANIE MIKOŁAJA JIM BEAM WHITE ZESTAW ŚWIĄTECZNY

Święta Bożego Narodzenia to czas przepełniony miłością, ciepłem i tradycjami. Dodatkiem do tego wyjątkowego wieczoru wśród najbliższych, na pewno będą oryginalne i niezwykłe zestawy świąteczne. 


Zestaw świąteczny to prezent, który na długo pozostanie w pamięci obdarowanych. Nasze zestawy świąteczne nie wymagają dodatkowego opakowania, ponieważ każdy z nich jest elegancko zapakowany w pudełko prezentowe z dodatkiem ozdób i elementów świątecznych. Kompozycje upominkowe, które tworzymy, zawierają specjalnie wyselekcjonowane trunki, słodycze, konfitury i inne wyjątkowe produkty. Przekonajcie się sami, co możecie znaleźć w naszych zestawach świątecznych, a gwarantujemy zachwyt i oczarowanie. 


Co zawiera zestaw świąteczny? 

Jim Beam White o pojemności 700 ml jest to whisky, o rdzawo-pomarańczowej barwie, o nucie wanilii i karmelu. 

Puszka z kawą, szlachetna 100% Arabika, prosto z Palarni Kawy Kopernik, przygotowana przez najlepszych specjalistów, bez wątpienia uczyni każdą chwilę wyjątkową.

Czekolada Schogetten Gold Dark Cocoa Hazelnut to niemiecka czekolada z kawałkami prażonych orzechów laskowych i kremowym nadzieniem orzechowo-kakaowym.

Ekskluzywny nalewak w kształcie głowy jelenia, do łatwego dozowania napoju z butelki.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy