ŚWIADKOWA FREIXENET ICE FLOWER BOX BY CALLA - PREZENT DLA ŚWIADKOWEJ

ŚWIADKOWA FREIXENET ICE FLOWER BOX BY CALLA - PREZENT DLA ŚWIADKOWEJ

Cena: 259,00 PLN 210,57 PLN netto
Producent: FREIXENET
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Great VibesMinion Pro Bold
Ilość:
Cena: 259,00 PLN 210,57 PLN netto
Opis

Podziękowania dla świadkowej

Chcesz sprawić niespodziankę bliskiej przyjaciółce, którą poprosisz o bycie świadkową? A może planujesz podziękować za jej wsparcie w trakcie wesela? Niezależnie od Twoich planów, celebracja tej chwili może zostać podkreślona wyjątkowym upominkiem, który zamawiasz w AlkoholNaPrezent.com.

Freixenet Ice jest winem musującym cava, czyli oryginalnym, hiszpańskim trunkiem wytwarzanym tradycyjną metodą. Wraz z bąbelkami przemyca do kieliszka nuty owoców tropikalnych, brzoskwiń i moreli czy gruszek i jabłek. Spersonalizowana etykieta zawiera podziękowania, życzenia, imię świadkowej czy dowolną treść, którą chcesz podziękować za rolę przy okazji Twojego ślubu.

Wyjątkowość prezentu podkreśla Flower Box by Calla Flowers – pudełko glamour, które możesz zamówić w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy do sprawdzenia bogatej oferty upominków, którymi możesz uzupełnić zamówienie ozdobnie zapakowanego i wyjątkowego z uwagi na personalizację wina cava cenionej marki Freixenet z tradycjami sięgającymi 1861 roku.

Freixenet Ice

  • Hiszpańska cava

  • Pojemność: 0,75 l

  • Zawartość alkoholu: 11,5%

Flower Box by Calla Flowers

Piękne Pudełko Glamour Collection pełne sztucznych jedwabnych kwiatów najwyższej jakości na długo będzie cieszyć oczy i serce! 
Opakowanie zwieńczone idealnie dopasowaną opaską. Wszystkie dostępne opaski, widoczne są na zdjęciach w galerii.
Wybierz jedną z nich, dodając jej treść w uwagach do zamówienia.Jeśli tego nie zrobisz, nie martw się, wybierzemy odpowiednią,
stosownie do etykiety, którą stworzyłeś.
Nie zastanawiaj się dłużej i bierz! <

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy