ZESTAW MOET BRUT + KRYSZTAŁOWY KIELISZEK W DREWNIANEJ SKRZYNCE - PREZENT NA ŚWIĘTA

ZESTAW MOET BRUT + KRYSZTAŁOWY KIELISZEK W DREWNIANEJ SKRZYNCE - PREZENT NA ŚWIĘTA

Cena: 554,00 PLN 450,41 PLN netto
Producent: Moet & Chandon
Indeks:
Status: dostępny od zaraz
Minion Pro BoldTimes New Roman_regular
Ilość:
Cena: 554,00 PLN 450,41 PLN netto
Opis

ZESTAW MOET BRUT + KRYSZTAŁOWY KIELISZEK W DREWNIANEJ SKRZYNCE - PREZENT NA ŚWIĘTA

Szampan na Boże Narodzenie w drewnianej skrzynce na prezent tworzy unikatowy i luksusowy zestaw, który może uświetnić rodzinną lub firmową wigilię, a przede wszystkim na długo pozostaje w pamięci obdarowanej osoby.

Na drewnianej skrzynce, która łączy stylowy wygląd i praktyczne zastosowanie, można umieścić dowolną, wskazaną przez Ciebie treść, a nawet takie elementy, jak logo firmy. Świąteczny motyw choinki nie pozostawia wątpliwości, z jakiej okazji jest wręczany prezent.

We wnętrzu znajduje się butelka Moët & Chandon Brut Imperial oraz kryształowy kieliszek. Moët & Chandon Brut Imperial jest jednym z najbardziej znanych i cenionych szampanów sygnowanych kultową marką Moët & Chandon – łączy w sobie aromatów cytrusów, orzechów i zbóż, które tworzą harmonijną całość. Prawdziwy szampan na Boże Narodzenie może być upominkiem, który zostanie wykorzystany w najlepszych okolicznościach do celebracji, za to pudełko długi czas przypomina o okolicznościach wręczenia i może stać się ozdobą, pamiątką.


Co zawiera zestaw świąteczny:


Moët & Chandon Imperial Brut

  • Wytrawny szampan

  • Pojemność: 0,75 l

  • Zawartość alkoholu: 12%

  • Korkowana butelka


Skrzynka drewniana na prezent - to zawsze ciekawy pomysł na prezent. Jeśli wybierasz się na jakąś wyjątkową okazję i poszukujesz luksusowego prezentu u nas go znajdziesz. Zestaw prezentowy zapakowany w ekskluzywną drewnianą skrzynkę zawsze będzie trafiony. W naszej ofercie znajdziesz różne skrzynki drewniane z logo. Możesz wpisać swój tekst na pudełku dzięki czemu obdarowany będzie bardzo zaskoczony. Taka skrzynka z upominkami to również trafiony w dziesiątkę zestaw prezentowy na święta dla firm.

Kryształowy kieliszek, który wzbogaci ten zestaw.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy